banner1365

banner1345

Kavaklılar Şerif Ün'ü istiyor

banner1357

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Samsun'un Kavak İlçesi'nde Samsun Canlı Haber TV ekipleri, vatandaşa mikrofon uzatarak 'hangi başkana oy vereceğini' sordu. Vatandaşların çoğu İYİ Parti Adayı Şerif Ün'e oy vereceğini açıkladı. 

SAMSUN HABER 24.03.2019, 10:24 02.04.2019, 18:06
banner1353

Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekipleri, 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Samsun'un Kavak İlçesi'nde vatandaşların hangi adaya oy vereceğini sordu. 

İşte vatandaşların cevapları:

İYİ PARTİ’Yİ DESTEKLİYORUM 
Pınar Saraç: Kavak'ta seçimi İYİ Parti'den Şerif Ün kazanır. Daha önce 2 dönem belediye başkanlığı yaptı. Kesinlikle belediye başkanlığını yeniden alabileceğini düşünüyorum. Kendisini destekliyorum. Büyükşehirde ise Hayati Tekin'i destekliyorum. Allah’ın izniyle kazacağız. 

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BAŞKAN
Deniz Aytaç: Kavak’ta seçimi İYİ Parti'den Şerif Ün kazanır. Çünkü bu zamana kadar gelmiş geçmiş başkanlardan daha iyi çalışan ve Kavak İlçesini kalkındırabilen bir başkan olduğuna inanıyorum. Bu dönem Şerif Ün kazanır. 

ELİNDEN GELEN HER ŞEYİ YAPTI
Samet Esen: Şerif Ün'ün kazanması taraftarıyız ve Allah’ın izniyle kazanacağına inanıyoruz. Kendisi daha önceki 2 dönem başkanlığında güzel çalışmalar yaptı. Elinde gelen her şeyi yaptığı için Şerif Ün diyorum. 

MEVCUT BAŞKANDAN MEMNUNUZ 
Beyhan Bağcı: AK Parti'den İbrahim Sarıcaoğlu kazanır. Belediye başkanımız çok güzel çalıştı. Hizmetlerinden memnunuz. Yeni projeleri de var, onları da çocuklarımız, torunlarımız için bekliyoruz. Geleceğimizin parlak olmasını temenni ediyoruz. 

BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM
Hasan Sezgin: İYİ Parti’yi desteklediğim için İYİ Parti’den Şerif Ün’ün kazanmasını istiyorum. İki dönem belediye başkanlığı yaptı. Hizmetlerinden memnun olduğumuz için başarılı olacağına inanıyorum.

AK PARTİ’NİN KAZANMASI ÖNEMLİ
Kezban KANBER: Ben AK Parti'nin kazanmasını istiyorum. O yüzden hangi kişinin kazanacağından ziyade partinin kazanması benim için daha önemli. İnşallah gönlümüze göre olacak. Vatana, millete hayırlı ve uğurlu olsun.

YATIRIMLARI GÜZEL OLDU
Hikmet EŞ: Bence Kavak’ta Şerif Ün kazanır. Önceki dönemde başkanken yaptığı hizmetlerinden memnunduk. Yatırımları güzel oldu, elinden geleni yaptı. Kazanır diye düşünüyorum. 

3 ADAYIN DA ŞANSI YÜKSEK
Önder UĞRAŞ: Kavak ilçemizde 3 adayın da kazanma şansları çok yüksek. Fakat ben hangisinin kazanma ihtimali daha yüksek onu bilemiyorum. O yüzden hayırlısı diyorum. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin. 

ŞERİF ÜN, ÖN PLANDA
Neşat Demirkıran: Büyük bir umutla İYİ Parti’nin kazanacağını düşünüyorum. Kavak'ta yaşayanlara göre Şerif Ün kazanır. Geçmişte Kavak’a 2 dönem belediye başkanlığı yaptığından dolayı Şerif Ün adı daha ön planda görünüyor. 

ÇOK HİZMET YAPTI 
Mustafa Kanber: Kavak'ta seçimi İbrahim Sarıcaoğlu kazanır. Kendisi Kavak'a çok hizmet yapmıştır. Hizmetlerini görmemezlikten gelirsek olmaz. İbrahim Sarıcaoğlu'nun tahminlerimizin üzerinde oy alacağını düşünüyorum.

GÜZEL HİZMETLER OLUR
Şaban Sercan: Ben Şerif Ün'ü tavsiye ediyorum. Kavaklılar kendisini tanıyor ve seviyor. Kendisinin kazanacağını düşünüyorum. Eğer kazanırsa mutlaka güzel hizmetlerde bulunur. Biz kendisinin destekçisiyiz. 

ZOR BİR TERCİH OLACAK
Sefer TULUK: Bu seçimler çok çekişmeli geçecek gibi görünüyor. Bana göre adayların hepsi Kavaklı olduğu için zor bir tercih olacak. Ben hepsini ilçeme yakıştırıyorum. O yüzden kimin kazanacağı konusunda hiç fikrim yok. İyi olan kazansın diyorum.  

ÜN VE SARICAOĞLU ÇARPIŞIR 
Hasan SÖZEN: Şerif Ün ile İbrahim Sarıcaoğlu, bu seçimlerde çarpışacak gibi görünüyor. Fakat İbrahim Sarıcaoğlu’nun kazanması daha yüksek bir ihtimal olarak değerlendiriyorum. Sandıktan çıkacak cevabı herkes merak ediyor. 

BAŞA BAŞ GİDER 
Hasan AY: Bana başa baş gider gibi geliyor. Çekişmeli bir süreç oldu ama yine de AK Parti adayı kazanır diye düşünüyorum.  O yüzden İbrahim Sarıcaoğlu’nun şansı daha yüksek olabilir. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. 

Haber:Mustafa TOGUR, Uğur ATICI

Yorumlar (0)
banner1363
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2019
İmsak 05:22
Güneş 06:48
Öğle 12:24
İkindi 15:21
Akşam 17:51
Yatsı 19:11