banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Kavak artık ışıl ışıl!

banner1357

Samsun'da Kavak Belediyesi kent içi yaptığı ışıklandırma çalışmaları ile ilçeye görsel bir güzellik kazandırdı

SAMSUN HABER 09.07.2018, 16:52
Kavak artık ışıl ışıl!
banner1353
banner1375

Samsun'un Kavak İlçesi genelinde yaşanan büyük gelişim ve değişim ilçenin yapısını da etkilemeye başladı. Belediyenin ilçeye ayrı bir görsellik kazandırdığı cadde ve sokaklar da yaptığı ışıklandırma çalışmaları vatandaşların da büyük beğenisini kazandı. 

CADDELERE LED IŞIKLAR
Kavak’ı modern bir kent haline getirme sözü ile göreve geldiğini vurgulayan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçede yaptıkları her çalışma ve hizmetin vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik olduğunu söyledi.  Kavak’ta sosyal tesisler başta olmak üzere birçok caddenin LED ışıklar ile aydınlatıldığını ve bundan sonra da çalışmaların tüm ilçe genelinde süreceğini söyleyen Başkan Sarıcaoğlu, “Kavak’ı modern bir ilçe haline dönüştürmek adına ne yapılması gerekiyorsa biz onu yapacağız” dedi.  

YOL SORUNU BİTTİ 
İlçe merkezinde artık yol sorunu kalmadığını belirten Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “İlçe merkezinde yol sorunu artık kalmadı. Kırsal mahalleleri de Büyükşehir Belediyesi desteği ile yapıyoruz. Tüm bu hizmetlerin bir anda olması elbette ki imkânsız çünkü Kavak’ın 84 kırsal mahallesi bulunuyor. Bunların yol ağıda çok fazla olduğu için belirli plan ve program çerçevesince yapıyoruz. Şunun garantisini şimdiden vereyim Kavak’ın kırsal mahallelerinin hiçbirinde yol sorunu kalmayacak” diye konuştu.  

Yorumlar (0)