banner1496

banner1345

banner1334

Karapıçak, tekrar aday olacak - Samsun Haber

banner1357

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, kongre sürecinde yeniden aday olacağını belirtirken, kulislerde konuşulan ve Cumhur İttifakı’nın çatırdamaya başlaması yönündeki iddialara da son noktayı koydu. Karapıçak, "Cumhur İttifakı, bizim bütün işlerimizin önündedir ve biz onu bozdurmayız” dedi.

SAMSUN HABER 18.11.2019, 10:14
147
Karapıçak, tekrar aday olacak - Samsun Haber
banner1353
banner1375

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına yaptığı açıklamalarda, MHP’nin henüz kongre sürecine girmediğini, gerekli kurullar toplandıktan sonra sürecin başlayacağını ve tekrar aday olacağını açıkladı. 

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
Kulislerde konuşulan Cumhur İttifakı’nın çatırdamaya başladığı yönündeki iddialara net bir şekilde cevap veren Karapıçak, “Şu anda Cumhur İttifakı ile birlikte çok güzel mesafeler kat ediliyor. Terör örgütlerine kan kusturuyoruz. Bize kafa tutan ve mektupla yaptırımlar uygulayacağını zannedenler hayal kırıklığına uğradılar. Cumhur İttifakı al-ver ittifakı değildir. Cumhur İttifakı, bizim bütün işlerimizin önündedir ve biz onu bozdurmayız. AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile beraber uyum içerisinde çalışıyoruz” diye konuştu.

ÇALIŞMAYANIN YANIMDA YERİ YOK
Üzerine düşen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğini ve koltuk işgal etmediğini söyleyen Karapıçak, “Çalışmayan ve üretmeyen insanın benimle işim olamaz. Ben şu anda uyumu ve kaliteyi yakaladığımı düşünüyorum. Samsun’un, Türkiye’deki diğer teşkilatlara örnek olacak nitelikte bir çalışma yapmayı düşünüyorum” dedi.

Merve İLHAN-Yasin YILDIZ

Yorumlar (0)
25°
az bulutlu
Namaz Vakti 07 Ağustos 2020
İmsak 03:47
Güneş 05:29
Öğle 12:45
İkindi 16:38
Akşam 19:52
Yatsı 21:27