banner1365

banner1345

Karapıçak: Samsunluluk İstanbul seçimlerine damgasını vuracak

banner1357

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Samsunluluk ve 100. Yıl ruhu İstanbul seçimlerine damgasını vuracak.” dedi.

SAMSUN HABER 15.05.2019, 10:25 15.05.2019, 10:30
Karapıçak: Samsunluluk İstanbul seçimlerine damgasını vuracak
banner1353

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu (İSDEF) Genel Merkezini ziyaret etti.

Ziyarete SAMKON-Samsun Sivil Toplum kuruluşları Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı (Siyasi işlerden sorumlu) Mete Koca,  Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu (SAMDEF) Genel Başkanı Metin Şenel ve yönetim kurulu da eşlik etti.
 

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu (İSDEF) Genel Başkanlığına seçilen Erol Türkoğlu'nu tebrik etti.


Başkan Karapıçak, "İstanbul'da faaliyet gösteren Samsun ve Samsunlunun İstanbul'a uzanan köprüsü anlamı da taşıyan derneklere ziyaretlerimiz devam edecek ve istişarelerle birlik ve beraberliği pekiştireceğiz." dedi.

"SAMSUNLULUK DAMGA VURACAK"
 
Karapıçak iftar programı sonrasında Samsunlu hemşehrilerimizin yoğun olarak ikamet ettiği Esenyurt İlçesini ziyaretinin devamında Esenler Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ramazan etkinliklerine de katılarak MHP Esenler İlçe Başkanı, Esenler Belediye Başkanı ve Esenler Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.
 


Katıldığı etkinliklerde Samsunluluk ruhuna değinen MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak; “Samsunluluk ve 100. Yıl ruhu İstanbul seçimlerine damgasını vuracak. 24 Haziran sabahı İstanbul’da mutlak bir başarıya uyanacağız. Seçim süreci içerisinde Samsunlu Dernek Federasyonları ile eşgüdümlü çalışma programı yapacağız. Dernek federasyonlarının verdiği destek bizleri onurlandırmıştır. 23 Haziran seçimi İstanbul’da ikamet eden hemşehrilerimizle kucaklaşmak için de büyük bir fırsat” dedi.
 

Yorumlar (1)
samsun lu 6 ay önce
samkon kimin bir işine yaramış kime yardımcı olmuşlar bir referanslık işim oldu referans olmadılar her şey menfaaaaaaaaat olmuş
banner1363
17°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Ekim 2019
İmsak 05:20
Güneş 06:45
Öğle 12:24
İkindi 15:23
Akşam 17:54
Yatsı 19:13