banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Karadeniz'de ilk ve tek: KHK

banner1357

Karadeniz'de sanayi hizmetlerini tek çatı altında toplayan ilk şirket KHK, profesyonel ekibiyle 24 saat kusursuz hizmet veriyor

SAMSUN HABER 14.02.2019, 09:21 14.02.2019, 09:24
769
Karadeniz'de ilk ve tek: KHK
banner1353
banner1375

Karadeniz bölgesine ve yurtdışına hizmet veren KHK,  otobüs, tır, dorse gibi ağır grup araçların elektrik, klima, yağ bakımları, motor, şanzıman ve kaporta hizmetine kadar tüm ihtiyaçlarını gideriyor.

EKSİKLİĞİ GİDERMEYİ HEDEFLEDİK
Karadeniz'de olmayan eksikliği gidermek ve bölgedeki iş sahasını genişletmek adına yatırım yaptıklarını belirten işletme ortaklarından Kasım Şahin, "Türkiye'de ve yurtdışında adım Kasım usta diye geçiyor. KHK'da 3 ortağız. Her birimizin sorumluluğu ayrı. Saha sorumlu olarak ben varım. Muhasebe ve yedek parçadan sorumlu Halil Kurtoğlu, Genel Koordinatörümüz ise Kemal Şahin'dir. İşimizin başında titizlikle çalışıyoruz.  Biz işletmemizin ismini baş harflerimizden oluşturduk. KHK'yı hizmete açalı yaklaşık 2 yıl oldu. Fakat bundan önceki işletme hayatım 25 yıla yakındır. Her hizmetin bir arada olması ve profesyonelleşmesi için işletmemizde hizmeti bir araya toparladık. Bizim bu yatırımı yapmamızdaki amacımız, Karadeniz'de olmayan eksikliği gidermektir. Aynı zamanda bölgemizde iş sahasını genişletmek istedik" şeklinde konuştu. 

KARADENİZ VE YURTDIŞINA HİZMET 
Profesyonel ekibiyle birlikte 24 saat hizmet verdiklerini ve araçların tüm ihtiyaçlarını kısa sürede tamamladıklarını söyleyen Şahin, "Buraya bir otobüs geldiği zaman mekanik, elektrik, klima, yağ bakımları, motor, şanzıman,  kaporta bölümleri gibi her türlü hizmeti tamamlayabiliyoruz. Aynı zamanda saatli araçlar olduğu için eksiksiz bir şekilde kısa sürede teslim edebiliyoruz. Böylece her bir eksik için dolanmak zorunda kalınmıyor. O sırada müşteri bekleme yerlerimiz mevcuttur. Müşterimize hizmeti tam yapıyoruz. Aynı zamanda biz 24 saat hizmetteyiz. İşletmemiz sekiz buçukta açılıyor, akşam beş buçukta kapanıyor. Fakat bizim gece nöbetçisi olarak profesyonel ekibimiz olduğu için iletişim kurulduğu zaman anında olay yerine acil araçlarımızla gidip müdahale edebiliyorlar. Karadeniz Bölgesi'ne ve yurtdışına hizmet veriyoruz. Yurtdışına genel olarak elektrik, elektronik üzerine hizmet veriyoruz. Karadeniz Bölgesi'ne ise mekanik, elektronik, kaplama, ağır hasarlı araç, otobüs, tır şeklinde hizmet veriyoruz. Bünyemizde dorse bölümü de mevcuttur. Bünyemizde bulunan ağır grup kazalı bütün araçların sigortalarıyla anlaşmamızın mevcut. Ağır grupların muayene öncesi fren testlerinin tespit edilip, resmi ve yazılı olarak hatalarının giderilip, muayene öncesi son kontrollerinin yapıldığını da söylemek istiyorum" dedi. 

AYNI KONSEPTLE ŞUBELER AÇACAĞIZ 
İşletme olarak disipline önem verildiğini ve Karadeniz'de farklı yerlerde şube açmak adına çalışmalar başlatıldığını belirten Şahin, "İşletme olarak disiplinli çalışıyoruz. Personelimiz sabah saatlerinde servisle alınır ve sonrasında Avrupa sistemi gibi parmak okuyucu sistemle mesaiye başlarlar.  Burada mola saatlerimizin bile bir düzeni vardır. İşi bitmeyen arkadaşlarımız olduğu zaman mesaiye kalır ve hak edişini alır. Hopa'dan Ankara'ya kadar herhangi otobüs veya ağır vasıta üzerine konsept şeklinde bir işletme yok. Bizim konseptimizin içerisinde her hizmet bulunuyor. Samsun KHK hizmetinin aynısını, ilerleyen zamanlarda Artvin Hopa'da ve Giresun'da şube açarak sürdürmeyi düşünüyoruz. Burada gösterdiğimiz hassasiyeti ve hizmeti, diğer şubelerimizde de göstereceğiz." ifadelerinde bulundu

Haber:Hande ONAT - Mustafa TOGUR 

Yorumlar (0)
24°
az bulutlu
Namaz Vakti 02 Temmuz 2020
İmsak 02:59
Güneş 04:59
Öğle 12:44
İkindi 16:44
Akşam 20:19
Yatsı 22:10