Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kalitenin adresi Calven Sofa Mobilya

Samsun’un Bafra İlçesi’nde 30 yıldır yatak ve baza üretimi yapan Calven Sofa Mobilya Fabrikası, yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 550 noktanın üzerinde hizmet ulaştırarak kalitenin tek adresi oldu. Calven Sofa Mobilya'nın sahibi İbrahim Çay, "Sevgimiz ve inancımızla birlikte kaliteli bir iş ortaya çıkarıyoruz" dedi.

Kalitenin adresi Calven Sofa Mobilya
banner1311

Samsun’da TÜYAP Samsun Fuar Merkezi'nde düzenlen 4. Mobilya ve Dekarosyon Fuarı’nda yerini alan Calven Sofa Mobilya, Samsun'da 12, yurt içi ve yurtdışında yaklaşık 550 noktada sağlam, kaliteli ürünleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. 

İSTİHDAM ARTACAK
Meslek hayatında yaşadığı zorluklara rağmen işini severek yaptığını, bu günlere tırnaklarıyla kazıyarak geldiğini ve aynı zamanda istihdamı arttırmayı hedeflediği söyleyen Calven Sofa Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çay, "Ben, yaklaşık 30 yıldır mesleğin içerisindeyim. Yurtiçi ve yurtdışı olarak hizmet yapıyoruz. Tabiri caizse bu günlere tırnaklarımızla kazıya kazıya geldik. Zorluklara rağmen işimizi severek yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. İnsan yaptığı işe önce kendini inanmalı. Sevgimiz ve inancımızla birlikte kaliteli bir iş ortaya çıkarıyoruz. O yüzden her zaman müşterilerimizi memnun etme gayreti içerisindeyiz. Bizim hedefimiz daha kaliteli ürünlerle hizmeti her yere ulaştırmaktır. Biz, toptan üretim yapan bir fabrika olduğumuz için aynı zamanda istihdamı arttırmayı da hedefliyoruz. Şu an yaklaşık 70 çalışanımız var. Yaz sezonunda çalışan kişi sayımız artıyor. Bu sayının gittikçe artmasıyla istihdama katkı sağlamak istiyoruz” dedi. 

KENDİMİZE VE İŞİMİZE GÜVENİYORUZ 
Aile şirketi olarak her zaman en kaliteli ve en güvenilir hizmeti verme gayretinde olduklarını belirten Çay, “Bu sektörde pazarı bilmek, havayı solumak ve insanların tam olarak ne istediğini anlamak için gidiyorum. Dolayısıyla sektörde neyin nasıl olması gerektiğini en iyi bilenlerden biriyim. Daima bir ürün yapıyorsam, kaliteli ve farklı bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Müşterilerimizin memnuniyeti her geçen gün artıyor. Biz de aynı memnuniyetle başarımıza, başarı katarak ilerlemeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz bizi yenilik, sağlamlık, model ve güven için rahatlıkla tercih edebilir. İnsanlar yıllarca başka yerlerde gördüğü markaları heves etti ama artık o sevilen, beğenilen ve istenilen marka, kaliteyi ilçemize, Samsun'a ve dünyanın dört bir yanına getirdik. Çünkü dostlarımızın uzaklara gitmesine gerek yok. Biz, kendisine ve işine güvenen bir aile şirketiyiz. Burada her zaman en güvenli ve kaliteli hizmeti verme gayretindeyiz” şeklinde konuştu. 

SAĞLAMLIK VE GARANTİ 
Ürettikleri ürünlerin sağlamlığı ve kalitesi için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir bir marka olduklarını söyleyen Calven Sofa Mobilya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Recep Çay, "Ben, 22 yıldır üretimin içerisindeyim. Ürettiğimiz ürünü şikayet etmeyecek bir şekilde üretiyoruz. Bugün en ekonomik ve lüks ürünlerimizde bile sağlamlık ve garantiye önem veriyoruz. Halkımız bizi sağlamlığımız ve kalitemiz için gönül rahatlığıyla tercih ediyor. www.calvensofa.com internet sitemizden girildiğinde iletişim bölümünden istenilen adres ve bölgeye hizmetimiz 7/24 olarak sürüyor" diye konuştu.

Haber:Hande ONAT 


 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312