banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Kadir Toptaş'tan Samsun'a övgü: Gözlerim kamaştı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bir dizi ziyaret ve inceleme için geldiği Samsun'a övgüler yağdırdı.

Samsun Haber 03.05.2017, 16:50
142

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın konuğu olarak Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Samsun'daki değişim karşısında hayranlığını dile getirdi. 

'SAMSUN ÖZEL BİR KENT!..'
Sabah saatlerinde tarifeli uçakla Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı havaalanında karşılayan Başkan Yılmaz, şehir ile ilgili Topbaş'a çeşitli bilgiler aktardı. Başkan Yılmaz'a övgü dolu sözler sarf eden Topbaş da, "Başkanım Samsun zaten Kurtuluş şehri olması nedeniyle özel bir kentimizdi. Şimdi yaptığınız çalışmalarla göz kamaştıran bir yer haline gelmiş" dedi. 

'GOLF SAHASI'NA ÖVGÜ...
Kent turu sonrasında Başkan Yılmaz, konuğu Topbaş'ı Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübüne götürdü. Samsun Valisi İbrahim Şahin'in de yer aldığı ziyarette buggy ile golf sahasını gezen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "En kısa sürede golfü öğrenip oynamak için Samsun'a yeniden geleceğim. Burası Samsun'a büyük prestij kazandıran bir yer olmuş. Sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum" diye konuştu. 

Kadir Topbaş daha sonra sırasıyla AK Parti İl Başkanlığı ile Samsun Valiliği'ni ziyaret etti. Topbaş, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ni de gezdikten sonra akşam saatlerinde İstanbul'a geri dönecek.

Haber: Merve İLHAN - Emine ÇATAL

Yorumlar (0)