banner1320

İYİ Parti Milletvekili Adayı İbrahim Özyer’in son durumu!

İYİ Parti Samsun Heyeti'ni taşıyan aracın kaza yapması sonucu ağır yaralanan İYİ Parti Milletvekili Adayı İbrahim Özyer’in hayati tehlikesi devam ediyor

banner1314

İYİ Parti'nin Ankara'da gerçekleştireceği aday tanıtım toplantısına katılmak için gece saat 02.00'de Samsun'dan yola çıkan, İYİ Parti Samsun heyeti Kırıkkale Balışeyh mevkiinde şarampole devrildi. Kazada, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Milletvekili Adayı İbrahim Özyer, Milletvekili Adayı Önder Fatih Şenol, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Recep Güleroğlu, aracı kullanan Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer yaralandı.

3 KEZ KALBİ DURDU, İÇ KANAMASI VAR...
Kazada ağır yaralanan İYİ Parti milletvekili adayı İbrahim Özyer’in hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.  Vücudunun bir çok bölümünde kırıklar oluşan Özyer kaldırıdıldığı Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 3 kez kalbi durdu. İç kanamasının da olduğu Özyer için ameliyat öncesi 48 saat beklenilmesi ön görüldü.
 
SAMSUN'A GETİRİLEMEDİ
İYİ Parti teşkilatı Özyer'in ameliyatının Samsun'da yapılması için doktorlarla iletişim kurduysa da Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı'ndan onay çıkmadı. Dekanlık, Özyer'in durumunun ciddiyerini koruduğunu söyleyerek bu talebi geri çevirdi. Solunum cihazına bağlı olarak uyutulduğu öğrenilen Özyer’in ameliyata alınamadığı, akciğerinde sıkıntılar olduğu, Solunum seviyesi düzeldikten sonra sevkinin gerçekleştirileceği aktarıldı.

İLİŞKİLİ HABER:

Haber: Havanur SUBAŞI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300