banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

İYİ Parti Atakum’da iddialı

İYİ Parti Atakum Başkanvekili Cemal Ceyhun Karaca, “31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Atakum'da ilçe yönetimi olarak yaptığımız kamuoyu yoklamaları neticesinde, CHP üzerinden yürütülmekte olan algının tam tersi, aslında seçimlerin en iddialı partisinin İYİ Parti olduğunu gösterdi” dedi

SAMSUN HABER 14.01.2019, 14:45
İYİ Parti Atakum’da iddialı

İYİ Parti Atakum İlçe yönetimi, Başkan vekili Cemal Ceyhun Karaca'nın başkanlığında toplanarak, ‘Millet İttifakı’nın Atakum'daki adayının İYİ Parti çatısı altında belirlenen bir aday ile seçimin rahatlıkla alınabileceği görüşü belirtilerek karara bağladı.

‘AKP’NİN UYKULARI KAÇIYOR’
Atakum’da suni bir algı yaratılmaya çalışıldığını dile getiren İYİ Parti Atakum Başkanvekili Cemal Ceyhun Karaca, “Ağırlıklı olarak sağ seçmenler arasında yapılan bir haftalık anket sonuçlarına göre, ''kendi partinize oy vermezseniz alternatif olarak hangi partiyi düşünürsünüz'', sorusuna görüldü ki ezici bir üstünlük ile İYİ Parti seçeneği tercih edildi. Ayrıca sol seçmen arasında yapılan diğer ankete göre aynı görüşün hakim olduğu görüldü. Bu da göstermektedir ki AKP’nin 24 Haziran seçimlerin deki gibi, Atakum'da da AKP ve CHP rekabeti üzerinden yaratılmak istenen yarış algısı tamamen sunidir. Gerçekleri halktan gizleme çabasıdır. İYİ Parti Atakum İlçe yönetimi olarak toplanarak Millet İttifakının Atakum'daki adayının İYİ Parti çatısı altında belirlenen bir aday ile seçimin rahatlıkla alınabileceği görüşü belirtilerek karara bağlandık. Uzun zamandan beri AKP’nin de kendi adayını netleştirememesi durumunun Millet İttifakının hangi partinin çatısı altında açıklanacağının beklenmesinden kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Görünen o ki İYİ Parti'nin çatısı altında Atakum’da ortak aday çıkarılması AKP'nin uykularını kaçırmaktadır” diye konuştu.
 

Yorumlar (1)
Okan akçay 9 ay önce
44.000 oy almış Muharrem ince. 10.000 oy almış Meral Akşener. Ve atakum sağ seçmen öyle mi ? Akp yi dahil etmeden, dediğiniz mantıksız.
22°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 16 Eylül 2019
İmsak 04:42
Güneş 06:08
Öğle 12:35
İkindi 16:05
Akşam 18:51
Yatsı 20:12