Hilas Otel

Çelik İnşaat

İstanbul diye Sinop’a bıraktılar... 'Banker Bilo' komedisi!

İnsan kaçakçıları tarafından bir grup Pakistanlı kaçak, minibüslerle Sinop otogarına bırakıldı. İnsan kaçakçıları tarafından buranın İstanbul olduğu söylenen kaçak göçmenler burada mahsur kaldı

İstanbul diye Sinop’a bıraktılar... 'Banker Bilo' komedisi!

İnsan kaçakçılarınını tuzağına düşen bir grup Pakistanlı, 'İstanbul'a gideceksiniz' denilerek konuldukları minibislürle  Sinop otogarına bırakıldı.

'KARINLARINI DOYURDUK AMA...'
37 kişi oldukları açıklanan Pakistanlılar 2 gündür kaldıkları Sinop otogarında bir kez daha 'insanlık dramı' yaşattı. Otogar işletmecileri, konuyla ilgili olarak, "Bu insanlar İstanbul’a gitmek istiyorlar. Ceplerinde Türk parası ya da farklı bir geçerli para birimi yok. Bizler sabah bunlara biraz katkıda bulunduk. Karınlarını doyurduk ama nereye kadar?" dediler.

Yetkililere seslenen otogar işletmecileri, "Bu kente gelen insanların hijyenik bir ortamda mı geliyor, yoksa bir kontrolden geçirildi mi? Van’dan giriş yapıldığı söyleniyor. Bu şehrin kent güvenlik kameraları bunları kayıt etmiş olmalı" ifadesini kullandılar.

UNUTULMAZ FİLM:

Şener Şen ve İlyas Salman'ın efsane filminde Maho, köylüsü Bilo'yu ve yöreden birçok kişiyi Almanya'ya götürmek vaadiyle paralarını alır. Ancak onları Almanya'ya değil, İstanbul'a götürür.

İHA

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER