banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

İshar Yönetim Samsun Temsilcisi oldu - Samsun Haber

Tesis yönetim şirketlerinin bir çatı altında toplandığı Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD) Samsun Temsilciliği'ne İshar Yönetim'in sahibi Hakan Keskin getirildi

SAMSUN HABER 30.12.2019, 08:48
180
İshar Yönetim Samsun Temsilcisi oldu - Samsun Haber

Türkiye genelinde tesis yönetim şirketlerinin bir araya geldiği hızlı bir şekilde yapılanmasını tamamlama sürecinde olan Kentsel Tesis Yönetim Derneği Samsun Temsilciliği'ne, İshar Yönetim'in sahibi Hakan Keskin getirildi.

EMİN ADIMLARLA HEDEFE 

Kentsel Tesis Yönetim Derneği 1. Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi İstişare Toplantısı, Üsküdar'da bulunan Gül Sultan Köşkü'nde gerçekleşti. Ülke genelinden dernek temsilcileri ile sektör temsilcilerinin katıldığı toplantıda Kentsel Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı, sektörün tüm paydaşlarına yönelik olarak gerçekleşen 1. Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi’nde farklı bakış açıları ile sektörün sorunları değerlendirildiğini hatırlatarak, ''Sektörümüz adına önemli kazanımlar elde ettik. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz'' dedi.

MAZBATASINI ALDI 

Toplantının sonunda il temsilcilerine dernek tarafından hazırlanan mazbataları törenle verildi. Samsun Temsilciliği'ne ise İshar Yönetim'in sahibi Hakan Keskin görevlendirilerek mazbatasını aldı. Hakan Keskin, sektör adına önemli gelişmeler yaşadıklarını belirterek, ''Tesis yönetimi konusunda insanımız bilinçlenmeye başladı ve bu işi profesyonellere teslim etmeye başladı. Tesis yönetiminin profesyonellerde olmasını çok önemsiyoruz. Tesis yöneticilerinin de bir çatı altında toplanması ayrıca önem verdiğimiz bir konu. Aldığımız bu görev ile sektörümüze en iyi katkıyı sağlamak istiyoruz'' diye konuştu.

Yorumlar (0)