banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

İshak Taşçı'da 'Erdoğan' mutluluğu!

Samsun'da, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti’ye dönüşü karşısında büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Samsun Haber 02.05.2017, 17:08
596
İshak Taşçı'da 'Erdoğan' mutluluğu!

Samsun Haber - Referandum sonrası, kurucusu olduğu AK Parti’ye resmi olarak dönüş hakkı kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da düzenlenen törenle yeniden partisine üye oldu. 21 Mayıs’ta gerçekleşecek olan olağan üstü kongrede, yeniden AK Parti’nin başına geçmesine kesin gözüyle bakılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partiye dönüşü karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Milletimiz, liderini partisiyle buluşturdu” dedi.

ERDOĞAN, DEĞİŞMEZ LİDER...
AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana sadece hizmet odaklı, millet merkezli bir anlayış ile Türkiye’nin değişim ve gelişim sürecini hızlandırdığını söyleyen Başkan Taşçı, “AK Parti, sadece bir siyasi hareket değil, Türkiye’nin daha da güçlenmesi için mücadele eden bir davadır. Bu davanın kurucusu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, aynı şekilde bu davanın değişmez lideridir" diye konuştu.

AK KADROLAR ÇOK MUTLU
Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti’nin başına geçecek olmasının kendisini heyecanlandırdığını ifade eden Başkan İshak Taşçı, “Siyasete girdiği ilk günden itibaren milleti için mücadele eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı döneminde bir süre, kurucusu olduğu ve ‘sevdam’ diye adlandırdığı partisinin başına dönüyor. Bu gelişme biz AK kadroları fazlasıyla mutlu etti, gururlandırdı. Hizmetlere, projelere, yatırımlara yani Türkiye’nin değişimine ve gelişimine hız katacaktır. Türkiye’yi güzel günler bekliyor. Bunan inancımız tamdır" dedi.

Yorumlar (0)