Hilas Otel

Çelik İnşaat

İlkadımlılar Erdoğan Tok diyor

Samsun’da seçime kısa bir süre kala sokağın nabzını tutmaya devam eden Samsun Canlı Haber TV ekipleri İlkadım İlçesi'nde vatandaşlara ‘hangi adaya oy vereceklerini’ sordu. Vatandaşların çoğu Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok’u destekleyeceğini söyledi

Samsun’da 31 Mart yerel seçimlerine 10 gün kala Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV ekipleri sokağın nabzını tutmaya devam ediyor. Ekipler, İlkadım İlçesi'nde vatandaşlara ‘hangi adaya oy vereceklerini’ sordu. Vatandaşların çoğu Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok’u destekleyeceğini söyledi.

İşte vatandaşların verdiği cevaplar:

HERKESİN DERDİNİ DİNLEDİ 
Hanife ERDEN: Biz güvenip, sırtımızı kime yaslayacaksak Allah başımıza onu getirsin. Ama tabi ki gönlümüz Erdoğan Tok'tan yana. Çevreye karşı çok iyilikleri dokundu. Herkese el uzattı, herkesin derdini dinledi. Özellikle benim derdimi çok dinledi. Onun için ben inşallah Erdoğan Tok kazanır diyorum.

ALÇAKGÖNÜLLÜ BİR İNSAN 
Cafer KONAÇOĞLU: Ben AK Partili olduğum için İlkadım'da oyumu Erdoğan Tok'a, vereceğim. Onlar hizmette çok iyi ilerliyorlar, herkesle ilgileniyorlar. Başka partiler hizmet yapmıyor. Erdoğan Tok çok alçakgönüllü bir insan.
 
BAŞKAN TOK'A KIRGINIZ
Ali ASLAN: Ben İlkadım'da yüzde 60 Necattin Demirtaş'a şans tanıyorum. Erdoğan Tok'a Hastanebaşı sakinleri olarak çok kırgınız. Bizim doğalgazımız, otoparkımız yok. Terk edilmiş ve cezalandırılmış bir vaziyetteyiz. Biz yüzde 75 AK Parti'ye oyumuzu veren bir mahalleyiz. Kentsel dönüşümle bizi oyalıyor fakat kendisini aşan durumlar da olabilir. 

BİZ SADECE İŞ İSTİYORUZ
Turan KASAP: Ben İlkadım'da oyumu Erdoğan Tok'a vereceğim Çünkü iktidar partisi ve hizmetleri çok. Tekrar başkan olursa sadece iş istiyoruz ondan. 

TOK’U DESTEKLİYORUM
Hayriye HAS: Allah hangisi hayırlısıysa başımıza onu nasip etsin. Tabi ki oyumu Erdoğan Tok'a vereceğim. Bu dönem fazla hizmeti olmadı ama yine de kendisini destekliyorum. Ben pazarcılık yapıyorum ve kendisini de Reşadiye Pazarı'na bekliyoruz.

GÖNLÜMDEKİ ADAY DEMİRTAŞ
Mehmet YÜCEL: Samsun için öncelikle hayırlısını diliyorum. Samsun halkı, halka hizmet edebilecek adayı seçebilecek kapasitede zaten. İlkadım'da gönlümde Necattin Demirtaş var. 

ERDOĞAN TOK’A DEVAM
Rıfat KALKAN: Tüm vatanımıza ve milletimize seçimler hayırlı olsun. Bugüne kadar iyi geldik elhamdülillah, nankörlük yapmayalım. Rahatız, iyiyiz bu yüzden yola devam, İlkadım'a devam, Erdoğan Tok'a devam, AK Parti'ye devam. Çünkü ben AK Parti'nin çalışmalarını sevdim.  

TÜRKİYE’NİN BEKA MESELESİ
Ahmet KAYGANA: Ben sadece Samsun için değil tüm Türkiye için düşünüyorum. Mesele Türkiye'nin beka meselesi. İlkadım'da Erdoğan Tok'a vereceğim. Sadece partisi için ona vereceğim.  Başka bir aday düşünmüyorum, düşünmek de istemiyorum.

OYUM NECATTİN DEMİRTAŞ’A
Yunus SEMİZOĞLU: Ben oyumu Necattin Demirtaş'a vereceğim. Artık AK Parti'den usandım. Biraz da yeni adaylar gelsin istiyorum.

BAŞIMIZDAKİ KİMSE OYUM ONA
Ersan IŞITAN: Ben Erdoğan Tok'u destekliyorum. Başımızdaki kimse onun partisine oyumuzu vereceğiz. Memnun olsak da olmasak da Erdoğan Tok diyorum.

DİĞER PARTİLER ÇALIŞMIYOR
Ahmet YILMAZ:  Ben oyumu Erdoğan Tok'a vereceğim. Başımızdaki kimse onu takip edeceğiz yoksa şehrin hali ne olur? Diğer partilerin belediyelerinde çalışma yok. Şehrimizi düşüneceğiz illa ki. İlkadım'da çok iyi çalışma yok ama belki ileride daha iyi olur. 

TOK’UN ÇALIŞMALARI GÜZEL
Hüseyin TOGAR: Ben İlkadım'da oyumu Erdoğan Tok'a vereceğim. Çalışmaları güzel, yaptığı hizmetler ortada olduğu için kendisini destekliyorum.

Haber:Merve İLHAN, Uğur ATICI

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER