banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

İlkadım'da temizlik işlerine motivasyon - Samsun Haberleri

banner1357

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün eğitim ve bilgilendirme toplantısının bu seferki konusu iş motivasyonu ve kurum içi analiz oldu.

SAMSUN HABER 11.09.2019, 13:05
İlkadım'da temizlik işlerine motivasyon - Samsun Haberleri
banner1353
banner1375

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, sık sık düzenlediği eğitim ve bilgilendirme toplantısının bu seferki konusu iş motivasyonu ve kurum içi analiz oldu

İlkadım Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen kurum içi analiz ve  iş motivasyonuna yönelik toplantıya, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Yardımcısı Tanju Tombuloğlu ve saha çalışanları tam katılım sağladı. Birimlerin sorunları, belediye ve halk arasındaki ilişkiler, çalışma motivasyonu gibi önemli konular masaya yatırılan toplantıda sorunlara çözüm yolları arandı. 

samsun haber ilkadım belediyesi

Toplantıda, önümüzdeki yıllar faaliyete geçirilecek projeler planlandı, çalışma motivasyonu artırıldı ve grup çalışmasının önemi ortaya çıktı.

BAŞARI KURUMA YANSIR

İletişim konusundaki başarının kuruma olumlu yansıyacağını ifade eden 
Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "'Bunun için bunu nasıl çözeriz, burada nasıl doğru bir yola ulaşırız, elimizdeki insan kaynaklarını, bilgi kaynaklarını, ekonomik kaynakları, maksimum verime dönüştürmek adına çalışan personelimizle sık sık bir araya geliyoruz. Bu manada bir araya geldiğimiz tüm toplantı ve etkinlikleri önemsiyorum. Vatandaşa karşı yaptığınız hata, sadece sizi etkilemez. Belediyenin kurumsal kimliğini etkiler. Belediyeye gelen vatandaşın memnun olarak kurumdan ayrılması ise tüm personelin başarısı olarak kuruma yansır'' şeklinde konuştu.

samsun haber ilkadım belediyesi

BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞILIYOR

Yapılan eğitimin önemine dikkat çeken İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Tanju Tombuloğlu, “Eğitimle ilgili yapılan her yatırımın uzun vadede mutlaka faydaya dönüşür. İlçemizi seviyoruz, onun için de burada yaşıyoruz. Kendi bilgi birikimimiz iş tecrübemizi çalışma arkadaşlarımızla paylaşarak sorunların çözümü için cevaplarda üretiyoruz'' dedi. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 29 Şubat 2020
İmsak 05:39
Güneş 07:04
Öğle 12:52
İkindi 15:58
Akşam 18:31
Yatsı 19:50