İlkadım'da özlenen tablo

Ramazan ayının ilk gününde teravih namazında İlkadımlılarla buluşan Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Özlediğimiz Ramazan sohbetleriyle hemşehrilerimizle buluşmaktan mutluluk duyuyorum” dedi

İlkadım'da özlenen tablo

Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da akşam namazı ve teravih namazı arasında değişik iller ve camilerden İlkadım Belediyesi'nin misafiri olarak gelen imam ve müezzinler, İlkadımlılarla buluşuyor. 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve sohbetlerle manevi duyguların Ramazan’a yakışır bir doygunlukta yaşandığı İlkadım’da bu yılın ilk misafiri hocası Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camisi Müezzin Kayyımı Hasan Köylü oldu. Ahmet Hamdi Akseki Camisi Müezzin Kayyımı Hasan Köylü ’nün okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından teravih namazını kılan İlkadımlılar, namaz sonrası Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Hakan Ay, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Cem Emre Çakan ve AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman’ın da katılımlarıyla Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile bir araya geldi. 

'GÖNÜLLER HUZURLA DOLACAK'
Namaz sonrası cami cemaati ile tek tek tokalaşarak sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Hamdolsun bu yıl da Ramazan sevincini yeniden yaşıyoruz. Ramazan sohbetleriyle hemşerilerimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu Ramazan’da da her sene olduğu gibi bir birinden değerli hocalarımızın Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve sohbetleri ile gönüllerimiz huzurla dolacak. Tüm Samsunlu kardeşlerimizi her akşam başka bir camide gerçekleşecek teravih programlarımıza bekliyoruz” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127