banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

İbrahim Sandıkçı Canik'ten aday adayı

banner1357

AK Parti'den Canik Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan İbrahim Sandıkçı, “Biz, Canik’i sloganlarda geçtiği gibi gerçek manada Türkiye’nin göz bebeği yapmaya talibiz. Kısacası biz, Canikli hemşerilerimizin gönlüne girmeye talibiz" dedi

SAMSUN HABER 12.11.2018, 13:05 12.11.2018, 16:10
banner1353
banner1375

AK Parti Canik Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan eski AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında aday adaylığını resmen açıkladı.

AK PARTİ’NİN BELEDİYECİLİK 
AK Parti’nin belediyecilik anlayışında sadece çöp toplamak ve kaldırım taşı döşemek olmadığını belirten İbrahim Sandıkçı, “Kaldırım taşı döşemek, lokanta ya da düğün salonu işletmek değil, sorumlu olduğu bölgedeki insanımızın doğumundan ölümüne kadar karşılaştığı her türlü sosyal olaylarla yakından ilgilenen, iyi ve kötü gününde yanında olan ya da yanında olduğunu hissettiren, çocuklarımızı okul çağına hazırlamak üzere ailelere destek veren, gençlerimizin meslek sahibi olmasına vesile olan ve sağlıklı birey olmaları, kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için spora ve faydalı etkinliklere teşvik eden, çocuklarımızın ve gençlerimizin milli ve manevî değerlerine sıkı sıkıya bağlı ama gelişen dünyaya ayak uydurabilecek şekilde eğitim alabilecekleri panel konferans ve sohbet ortamlarını üretip insanımızı manevi açıdan doyuran, yapacağı her işi halkına sorup halkın yönetime katılımını sağlayan bir belediyecilik anlayışını Türkiye'ye kazandırmıştır. Kısaca belediyecilik; halkından aldığını yine halkına sorarak onların ihtiyaç, istek ve eğilimleri doğrultusunda zorlaştıran değil kolaylaştıran bir anlayışla hizmet vermektir“ dedi. 

BAYRAK YUKARI TAŞINACAK
2019 yerel seçiminin bayrak yarışı olduğuna dikkat çeken Sandıkçı, “Bizler bu bayrağı taşımaya talibiz. Biz gönüller yapmaya, her kesimi kucaklamaya, yollarıyla parklarıyla caddeleriyle pırıl pırıl tertemiz bir Canik oluşturmaya talibiz. Biz devletin kurumları ile çatışmayan bir yönetim oluşturmaya, Canik’i sloganlarda geçtiği gibi gerçek manada Türkiye’nin göz bebeği yapmaya talibiz. Kısacası biz, Canikli hemşerilerimizin gönlüne girmeye talibiz“ diye konuştu.

“BEN YAPTIM OLDU” 
AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Sandıkçı, “Canik’e sevdalı bir ekibi kurmak ve ilçemizi ekibimizle birlikte istişareye açık bir şekilde “ben yaptım oldu” mantığını bir kenara bırakarak yönetmek ve yönetilir hale getirmek bizim işimiz” dedi.

Emre ÖNCEL
 

Yorumlar (0)
19°
kapalı
Namaz Vakti 28 Şubat 2020
İmsak 05:40
Güneş 07:05
Öğle 12:52
İkindi 15:57
Akşam 18:30
Yatsı 19:49