banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

İbrahim Sandıkçı: Canik, hazır

banner1357

AK Parti'den Canik Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen İbrahim Sandıkçı, ilçenin her köşesini ileriye taşımak ve 2023 vizyonu doğrultusunda çevre doğru bir kent için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

SAMSUN HABER 22.01.2019, 15:51 22.01.2019, 15:58
İbrahim Sandıkçı: Canik, hazır
banner1353
banner1375

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Canik Belediye Başkan adayı olarak gösterilen İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen tosplantıya AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, AK Parti eski Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda davetli katıldı. Toplantı salonuna sığmayan bazı davetliler ise Sandıkçı'yı ilçe başkanlığı dışından da dinledi.


ÇEVRE DOSTU BİR KENT 
Tevazu, samimiyet ve gayret ile önce millet, önce memleket anlayışı ile yola çıkılan bu yolda Başkan Erdoğan tarafından aday olarak seçilmekten mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, "Cumhur ittifakında başkan adayı olarak karşınızdayım. Mevcut belediye başkanımız üç dönemdir yaptığı işlerle Canik'e ivma kazandırmıştır. Başkanımızın ve ekibinin tecrübelerinden mutlaka yararlanmaya devam edeceğiz. Canik'in bir eeeeeevladı olarak ilçemizin her bölgesine Türk Tarihi'nin tüm feyz ve bereketini adaletli olarak dağıtacağız. 2023 vizyonuöuz doğrultusunda yeni dönemde ilçemizi çevre dostu bir kent olarak ortaya çıkaracak projelerle ivme kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.

PROJE BELEDİYECİLİĞİ
Canik İlçesi'nin her köşeni daha ileriye taşımak için gece gündüz çalışacaklarını belirten Sandıkçı," Belediyeevleri'nden Başkanok'a, Devgeriş'ten Demirci'ye, Gaziosman Paşa'dan Hacinaipli'ye kadar Cumhurhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ortya koyduğu yönetim anlayışını, proje belediyeciliğini etkin ve verimli olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Herkesin mutlu olacağı belediyecilik anlayışını ayrım gözetmeksizin ihtiyaç sahibi bireyleri, yaşlıları, çocukları ve tüm canlılar önemseyen projeleri sivil toplum örgütlerimizle birlikte hemşehrilerimize ulaştıracağız" diye konuştu.

Belediye olarak örnek olacaklarının altını çizen AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, "Belediyemiz altyapı, şehirleşme, eğitim, sağlık, sanayi ve üretim, sosyal dayanışma, istihdam, sportif ile kültürel faaliyetleri arttıcı çalışmalarla örnek olacaktır. Samimiyet ve tevazuyla herkesin rahat ulaşabileceği başkanlık anlayışımızla giydiğimiz bu ateşten gömleğin farkındayız. Canik her zaman olduğu gibi şimdi de hazır. Emanet aldığımız bu görevin bilinciyşle Cumhur İttifakı Canik Belediye Başkan adaylığımız ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun" diye konuştu.


Haber: Dilber BAHADIR, Uğur ATICI

Yorumlar (0)
banner1474
kapalı
Namaz Vakti 24 Şubat 2020
İmsak 05:45
Güneş 07:10
Öğle 12:53
İkindi 15:55
Akşam 18:26
Yatsı 19:46