banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Hükümetimiz dirayetiyle dimdik ayakta - Samsun haberleri

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş teşkilat üyeleri ve hemşehrileri ile bayramlaştı. Köktaş, " Bugün maruz kalınan onca saldırıya, tuzağa, tehdide, şantaja rağmen ülkemiz, milletimizin feraseti, hükümetimizin dirayetiyle dimdik ayaktadır." dedi.

SAMSUN HABER 12.08.2019, 16:29
Hükümetimiz dirayetiyle dimdik ayakta - Samsun haberleri
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kurban Bayramı vesilesiyle, AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Canik, Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı. Köktaş, " Bugün maruz kalınan onca saldırıya, tuzağa, tehdide, şantaja rağmen ülkemiz, milletimizin feraseti, hükümetimizin dirayetiyle dimdik ayaktadır." dedi.

Kurban Bayramı vesilesiyle AK Parti Samsun il Başkanlığı, Canik, Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerinde düzenlenen bayramlaşma merasimlerine katılan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, teşkilat üyeleri ve hemşehrileri ile bayramlaştı. 

Birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştiren mübarek Kurban Bayramı'nın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam dünyasına huzur, bereket ve hayırlar getirmesini temenni ettiğini dile getiren Milletvekili Köktaş, "Bayramlar kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin pekiştirilmesi için fırsattır. Bayramlar, sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı müstesna günlerdendir.  Bayramlar, paylaşmanın mutluluğunun yanı sıra kavuşmanın, hasreti gidermenin mutluluğuna da vesiledir. Bu anlamda uzaktaki sevdiklerimize giderken özellikle seyahat ederken trafik kurallarına azami derecede riayet ederek, daha dikkatli daha duyarlı olunmalı, uykusuz ve yorgun biçimde araç kullanılmamalıdır. Sevinçlerimizin, üzüntüye dönmesine müsade etmeyelim. " dedi

KURULAN TUZAKLARI TEK TEK BOZUYORUZ

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş sözlerini şöyle sürdürdü:

"Değerli hemşehrilerim; geçtiğimiz 17 yılda AK Parti hükümetleri ile yapılan hizmetler, yatırımlar, gerçekleştirilen reformlarla Türkiye, egemenliğini gerçek anlamda kullanabilen bir ülke haline geldi. Bugün maruz kalınan onca saldırıya, tuzağa, tehdide, şantaja rağmen ülkemiz, milletimizin feraseti, hükümetimizin dirayetiyle dimdik ayaktadır. Bu anlamda demokrasimizi hedef alan saldırıları birer birer etkisiz hale getiriyor, ekonomimize kurulan tuzakları tek tek bozuyoruz. İnşallah hep birlikte, el ele Türkiye'yi gelecek hedeflerine ulaştırmak için adımlarımızı kararlıklıkla atmayı sürdüreceğiz. Bu duygularla siz değerli teşkilat üyelerimizin ve kıymetli hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı'nı tekrar tebrik eder, Cenab-ı Mevla’dan bizleri birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım." 

Yorumlar (0)
az bulutlu
Namaz Vakti 26 Şubat 2020
İmsak 05:42
Güneş 07:07
Öğle 12:53
İkindi 15:56
Akşam 18:29
Yatsı 19:48