banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Hizmet için her zaman hazırız - Samsun haberleri

banner1357

Kurban Bayramı dolayısıyla huzurevini ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak, “ Bizler size hizmet etmek için her zaman hazırız. Her yaşın ayrı güzellikleri var. Bu yaşları görmek de bir nimettir” dedi. 

SAMSUN HABER 12.08.2019, 11:48
Hizmet için her zaman hazırız - Samsun haberleri
banner1353
banner1375

Samsun Valisi Kaymak, eşi Emine Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bakım altında bulunan yaşlıları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Ziyaret esnasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tekin Balcı Samsun'daki çalışmalar ve huzurevindeki hizmetler hakkında Vali Kaymak ve Başkan Demir'e bilgi verdi. 

DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

Vali Kaymak, burada yaptığı konuşmada, “Sizleri böyle mutlu görebilmek bizim için en büyük sevinç kaynağı. Dualarınızı alalım istedik. Hayır duanızı üzerimizden eksik etmeyiniz. Bizler size hizmet etmek için her zaman hazırız. Her yaşın ayrı güzellikleri var. Bu yaşları görmek de bir nimettir” dedi. 

BOCCE OYNADILAR

Daha sonra Vali Kaymak, Başkan Demir ve protokol üyeleri huzur evi sakinleriyle birlikte bocce oynadı. Boccenin ardından Vali Kaymak yaşlılarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Huzurevi sakinleri de Vali Osman Kaymak ve Başkan Demir'e ziyareti için teşekkür etti. 

Ziyarette ayrıca, Vali Yardımcısı Hasan Öztürk ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Balcı da hazır bulundu. 

Yorumlar (0)