banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Hevesleri kursaklarında kaldı - Samsun Haber

banner1357

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, "Genel Başkanımızın sağlık durumunun gayet iyi olması, Bahçeli'siz bir Türkiye hayali kuranların heveslerini kursaklarında bırakmıştır" dedi.

SAMSUN HABER 10.10.2019, 14:52
Hevesleri kursaklarında kaldı - Samsun Haber
banner1353
banner1375

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ifade eden MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, "Bahçeli'siz bir Türkiye hayali kuranların hevesleri kursaklarında kalmıştır" dedi

Bahçeli'nin 15 Temmuz sonrası izlediği politika ile devletin ve cumhuriyetin yeniden yapılandırma çalışmalarına yön verdiğini dile getiren Erdemir,  "Bahçeli, duruşuyla Türk devlet geleneğinin ve devlet adamlığının 21. yüzyıldaki en önemli temsilcisi olduğunu çok net bir şekilde ortaya koymuştur. İradesini bizzat milliyetçi ülkücü hareketten, gücünü yüce Türk milletinden alarak, devletimizin temellerini sağlam zemine oturtma gayreti içerisinde olan liderin yokluğunu dört gözle bekleyen ihanet odakları, yarın yine mağlubiyetin kaçınılmaz sonuçlarıyla yüzleşmeye mahkum olacak. Çünkü ülkücülük, Türk milletinin var olduğu günden bugüne, milletiyle birlikte var olan tarihi bir ruh halidir. Bu ruh, geçmişteki birçok vakada olduğu  gibi, bugün de gerekirse milyonlarca Devlet Bahçeli olup, şer odaklarının karşısına dikilecek kudrettedir" diye konuştu. 

Yorumlar (0)