banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Havzada koronavirüsle mücadele devam ediyor: Başkan Özdemir ve meclis üyeleri video konferansla toplandı

banner1357

Çin'de ortaya çıkan ve daha sonra dünyanın birçok ülkesine yayılan korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında Havza Belediyesi tarafından mahallelerde dezenfeksiyon çalışması devam ediyor.

SAMSUN HABER 09.04.2020, 10:20 09.04.2020, 11:01 Ayşe Çolak
Havzada koronavirüsle mücadele devam ediyor: Başkan Özdemir ve meclis üyeleri video konferansla toplandı
banner1353
banner1375

Havza Belediyesi tarafından mahallelerde başlatılan sokak dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor.

SOKAK SOKAK ÇALIŞMA

Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt’un koordinesinde devam eden ve gece yapılan çalışmalara kapsamında 25 Mayıs ve 19 Mayıs Mahallelerinde Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı dezenfeksiyon ekibi tarafından sokak sokak çalışma gerçekleştirildi.

25 Mayıs Mahallesi Muhtarı Seda Çelik yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek; “Mahalle sakinlerimiz Belediye Başkanımıza Sayın Sebahattin Özdemir ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Belediyemiz bu kadar özverili bir çalışma yürütürken halkımızın da kendi tedbirlerini almaları ve tüm çalışanlara bu şekilde destek olmaları işleri kolaylaştıracaktır.”  dedi.

VİDEO KONFERANS ARACILIĞI İLE BİLDİLENDİRİLDİ

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, belediye meclis üyeleri ile video konferans aracılığıyla toplantı gerçekleştirerek korona virüsü (Kovid-19) hastalığının bulaşma riskine karşı alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen toplantıda kovit 19 salgını ile mücadele kapsamında çalışmaların ilk gününden bu yanan aralıksız devam ettiğini belirterek; “ İlgili birimlerimiz halkımızın sağlığı için çalışmalarına aralıksız devam etmekte. Yine belediye olarak üzerimize düşen konularda gerekli tedbirler alınarak ivedilikle uygulandı ve uygulanamaya devam edilmekte. Belediye meclis üyeleri olarak ta sizlerin üzerinize düşen görevleri yaptığınızı biliyoruz. Sizleri bilgilendirmek için video konferans aracılığıyla toplantı gerçekleştireceğiz. Bu günlerde de birlik ve beraberlik içerinden çıkacağız.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir daha sonra ise belediye meclis üyelerinin talep ve önerilerini dinledi.

Yorumlar (0)