banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Havza'da sendikal faaliyetlere destek - Samsun Haber

banner1357

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, her zaman çalışanların yanında olduğunu belirterek, “Belediye olarak sendikal faaliyetleri önemsiyor ve destekliyoruz" dedi

SAMSUN HABER 15.02.2020, 10:58 Ayşe Çolak
Havza'da sendikal faaliyetlere destek - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından Havza’da üyelerine yönelik istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda Havza Belediyesi Bem-Bir-Sen işyeri temsilcisi değişikliği gerçekleştirildi. Havza Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantının ilk bölümüne kısa süre sonra emekliye ayrılacak olan Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu görevi Hüdai Baltacı’ya devretti.

Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, her zaman çalışanların yanında olduğunu ifade ederek, “Belediye olarak sendikal faaliyetleri önemsiyor ve destekliyoruz. Sizlerin çalışma koşullarına sağlayacağımız katkının halkımıza hizmet olarak döneceği bilinci ile hareket etmekteyiz. Halkla İlişkiler Müdürümüz Ömer Faruk Çöerkçioğlu’na bunca yıl sendika ile olan iyi ilişkilerimizde göstermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, işyeri temsilcisi olarak belirlediğiniz Hüdayi Baltacı kardeşimize de görevinde başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN BAŞARI DİLEDİ 

Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu ise 14 yıldır sendikada görev aldığını belirterek, Hüdai Baltacı’ya başarılar diledi. Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi olarak belirlenen Hüdai Baltacı ise kendisine duyulan güvene layık olmak için çalışacağını ifade etti.


 

Yorumlar (0)
sisli
Namaz Vakti 21 Şubat 2020
İmsak 05:49
Güneş 07:14
Öğle 12:53
İkindi 15:52
Akşam 18:23
Yatsı 19:42