banner1320

Hasan Togar: Hedefe ulaşacağız

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar’a destek için yürüdü

Hasan Togar: Hedefe ulaşacağız
banner1314

Tekkeköy Kutlukent bölgesindeki gençlerin AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile birlikte organize ettiği program adeta mitinge dönüştü. SKM önünde gençlere seslenen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Cumhur İttifakı Tekkeköy’de farkını fark ettirmeye başladı” açıklamasında bulundu.

DUYGULU ANLAR YAŞIYORUM

Gittiği her yerde çok büyük sevgi ve coşku seliyle karşılanan Başkan Hasan Togar, Kutlukent gençleri tarafından organize edilen sürpriz program karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Başkan Togar, “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın, gençlerimizin mahallelerini adeta miting alanına dönüştürüyor olması bizleri oldukça mutlu ediyor. Her programda gördüğüm manzara karşısında duygulu anlar yaşıyorum” şeklinde konuştu. 

HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ

Gençlerin desteği ile enerjisi ile her türlü güçlüğün ortadan kalkacağına değinen Togar, “Tevazu, samimiyet ve gayret ile ‘önce millet, önce memleket’ diyerek çıktığımız bu kutlu yolda birlik beraberliğimiz devam ettikçe ve omuz omuza verdikçe ilçemizi yeni hedeflere ulaştırmaya devam edeceğiz. Cumhur İttifakı’nın ruhuyla çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadan el ele gönül gönle hep birlikte aynı amaç etrafında kenetleneceğiz. Bu noktada gençlerimize büyük görevler düşüyor. Sizler AK Parti’nin bel kemiğisin. Sahada en önde sizler varsınız. Bu akşam bu soğuk havada böyle bir sürprizle bizleri karşıladığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hep birlikte yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300