banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Hasan Togar: '20 yıllık hayalim gerçek oldu'

banner1357

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Hasan Togar, en büyük gücünün Tekkeköy halkı olduğunu ifade ederek, "Tarifi imkansız duygular yaşıyorum. Hayalini birlikte kurduğumuz Tekkeköy için gece gündüz demeden çalışacağız" dedi

SAMSUN HABER 03.03.2019, 17:03 03.03.2019, 17:18
Hasan Togar: '20 yıllık hayalim gerçek oldu'
banner1353
banner1375

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Hasan Togar’ın "20 yıllık hayalim gerçekleşti" dediği, ilçenin önemli ailelerinden Kayalar ile buluşmasında duygusal anlar yaşandı. Buluşmaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan da katıldı.

GURUR TABLOSU
Kendisi için kelimelerin yetersiz kaldığı anlar yaşadığının altını çizen Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Bu gece duygularımı kelimelerle anlatamayacak kadar güzel, anlamlı ve bir o kadar da gurur verici bir tablo ile karşı karşıya geldim. Yıllardır özlem duyduğum birliktelik, bu akşam tecelli etti. Akrabalarım olan Kaya ailesinin yüzün üzerindeki ferdi beni desteklediklerini belirterek, muhteşem coşkulu bir sürpriz ile bizle karşıladı. Bir o kadar kişi de telefonla arayarak 'Biz de seninleyiz' dedi. Bu güzel tabloda bizi yalnız bırakmayan Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan ve İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar’a teşekkür ederim” diye konuştu. 

YARINLAR ÇOK DAHA GÜÇLÜ
Başkan Togar, bu yola çıkarken en büyük gücünün Tekkeköy halkı olduğunu ifade ederek, "Tarifi imkansız duygular yaşıyorum. Hayalini birlikte kurduğumuz Tekkeköy için gece gündüz demeden çalışan bir kardeşiniz olarak, karşınızda saygıyla, sevgiyle ve muhabbetle eğiliyorum. Bugün, burada yarınlarımız için önemli bir adım atıyoruz. Sizlerin yüreğine, mertliğine her zaman güvendim ve güvenmeye devam edeceğiz. Biz Tekkeköy olarak çok büyük ve çok güçlü bir aileyiz. Rabbim çıktığımız bu yolda hepimizin yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu. 

BU BİRLİK DAİM OLSUN
AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ise Kaya ailesine hitaben yaptığı konuşmasında, "Hasan Başkan buraya gelmeden önce bana, 'Tekkeköy’de birçok değerli aile var. Şimdi o önemli ailelerden biriyle buluşmaya gidiyoruz' dedi.  Şimdi burada sizleri görünce ne demek istediğini daha iyi anladım. Rabbim birlik ve beraberliğiniz daim etsin. Çıktığınız bu yolu başta ülkemiz, şehrimiz ve Tekkeköy için hayırlı uğurlu eylesin. İyi ki gelmişim, iyi ki sizleri görmüşüm ve iyi ki sizleri tanımışım” diye konuştu. 
 

Yorumlar (0)