Hilas Otel

Çelik İnşaat

Halil Akgül: Yol sorunu kalmayacak

Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan'ın sunduğu Seçim Özel programına konuk olan Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül, "Yeni dönemde ilçemizde yol sorunu kalmayacak" dedi

Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV'de yayınlanan ve Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan'ın sunduğu Seçim Özel programına konuk olan Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül, önceliğinin yol sorununu çözmek olduğunu ifade etti.

ŞİMDİ USTALIK DÖNEMİ
Vatandaştan aldıkları geri dönüşlerden memnun olduklarını ifade eden Akgül, "Gönül belediyeciliği dediğimiz tabiri yıllardır uyguluyoruz. Belediye başkanı olmadan önce yine gönül insanıydık. 'Halka yapılan hizmet, hakka yapılan hizmettir' düşüncesiyle yola çıktık. Çıraklık ve kalfalık dönemi bitti. Ustalık dönemi başlıyor" dedi. 

CUMHUR İTTİFAKI KABUL GÖRDÜ 
Akgül, ilçede Cumhur İttifakı'na bakışın oldukça olumlu olduğunu belirterek, "MHP seçmeniyle, AK Parti seçmeninin arasında çok fark yok. Sadece Cumhur İttifak’ına gönül verenler değil, vatandaşlarımızın büyük bölümünden teveccüh görüyoruz" diye konuştu.

SALIPAZARI'NA OTEL MÜJDESİ
Hizmet standartlarının sürekli değiştiğine değinen Akgül, "Önceliğim yol sorunu. Onun haricinde tabi ki eksiklerimiz var. Önümüzdeki 5 yıl yol sorunu ve eksiklerimiz için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Bununla birlikte istihdam sorununu büyük oranda çözdük, şimdi sırada belediye hizmet binası var. Ayrıca Salıpazarı'na turizm faaliyetlerini geliştirme adına bir butik otel açılacak. 2019 yılı içerisinde inşallah inşaatı bitecek" ifadelerine yer verdi. 
 
Haber: Hande ONAT 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER