banner1320

Güveni boşa çıkarmadık

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Ülkemize hizmet noktasında hiç bir aksaklığa izin vermeyeceğiz, halkımızın AK Parti'ye olan güvenini bu zamana kadar hiç boşa çıkarmadık, bundan sonrada çıkarmayacağız" dedi

Güveni boşa çıkarmadık
banner1314

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleşen AK Parti TBMM Grup Toplantısı'na katılan  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile birlikte dinledi. 

AKSAKLIĞA İZİN VERİLMEYECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iç ve dış gelişmelerle ilgili çok önemli mesajlar verdiğini ifade eden  Milletvekili Yılmaz, "Türkiye’nin istikrarını bozmayı amaçlayanlara en güzel cevabı, icraatlarımız ve başarılarımızla vermekte kararlıyız. Ülkemize hizmet noktasında hiçbir aksaklığa izin vermeyeceğiz, kararlı adımlarla ilerleyeceğiz. Daha çok çalışacağız, ülkemizde birlik ve beraberliğimizi daha çok artıracağız. Ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya, üretmeye, sorunları çözmeye, yeni atılımları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. AK Parti'ye halkımızın olan güvenini bu zamana kadar hiç boşa çıkarmadık, bundan sonrada çıkarmayacağız" diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300