banner1313

banner1300

banner1334

Gülsan Sanayi Esnafına Yer Önerisi

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi temmuz ayı toplantısında Meclis Başkanvekili Turan Çakır, Gülsan Sanayi Sitesi’nin taşınmasıyla ilgili, "Bu işler ol deyince hemen olmuyor. Gülsan esnafı yer önersinler bakalım" dedi

SAMSUN HABER 13.07.2018, 18:27
Gülsan Sanayi Esnafına Yer Önerisi

Meclis temmuz ayı toplantısında gündemde bulunan 37 maddenin 36'sı oy birliğiyle, 1 gündem maddesi ise oy çokluğuyla kabul edildi. Meclisin sonunda CHP’li Meclis Üyesi Mustafa Tüfek'in Gülsan Sanayi ve Çiftlik Caddesi'nin düzeni hakkında sorduğu soruya cevap veren Başkanvekili Turan Çakır önemli açıklamalarda bulundu.


‘HEP BERABER ÇIKALIM BULALIM’
Gülsan Sanayi Sitesi’nin taşınmasıyla ilgili konuşan Çakır,  "Süreç devam ediyor. Bu işler bugünden yarına olacak diye olmuyor. Buradan açık ve net söylüyorum. Bir yer önersinler bakalım. Bu işte önce arazi bulunacak ve büyük olacak, fiyatı uygun olacak. Hazine arazisi bulsanız dahi fiyat yüksek. Vatandaşın arazisi olsa o da yüksek. Arazi büyük olsun diyorlar, hep beraber çıkalım bulalım o zaman. Bir yer bulmadan da onları oradan kaldırmak mümkün değil. Bu biraz daha zaman alacak" diye konuştu.

 

Yorumlar (0)