banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Galip Mühendislik'in 30. yıl gururu - Samsun haber

banner1357

Samsun'da 'Önce Güven' anlayışı ile yola çıkan Galip Mühendislik, 30'uncu kuruluş yıldönümünü kutluyor. Galip Mühendislik, Türkiye'de elektrik sektöründeki öncü firmaların bayiliğini yapmanın gururunu yaşıyor. 

SAMSUN HABER 05.02.2020, 09:18
Galip Mühendislik'in 30. yıl gururu - Samsun haber
banner1353
banner1375

Samsun'da hizmet veren Galip Mühendislik Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 'Önce Güven' anlayışı ile çıktığı yolda, 30 yıldır güven inşa ediyor. 

Türkiye ve dünyanın önde gelen elektrik ürünlerini toptan olarak satışa sunan Galip Mühendislik,  elektrik kabloları ve panel üretimi gerçekleştiren GALMES ve endüstriyel otomasyon alanında hizmet veren GALBİM ile 30 yıldır Türkiye'de elektrik sektöründeki öncü firmaların bayiliğini yapmanın gurunu yaşıyor.

samsun haber

1989'DAN BU YANA...
30'uncu yıl pastasının da kesildiği gecede konuşan Galip Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Yılmaz,  Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş'nin, 1989 yılında kurulduğunu, başlangıçta elektrik taahhüt işleri ile başlayan faaliyetlerinin daha sonraki dönemde elektrik malzeme satışı olarak günümüzde de sürdürüldüğünü belirtti. 

'ÖNCE GÜVEN' İLE YOLA ÇIKTI

samsun haber
Firma olarak 'ÖNCE GÜVEN” sloganı ile hareket ettiklerini vurgulayan Cihat Yılmaz, "30 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip firmamız, ülkemizdeki firmaların ömürlerinin kısalığı dikkate alındığında, sektöründe öncü, marka değeri olan, ulusal ölçekli ve uzun ömürlü firmalardan olmayı başarmıştır. Hizmet sektöründeki baş döndürücü gelişmeler ve rekabetin daha da artacağını dikkate alarak, firmamız başta e-ticaret olmak üzere, müşterilerimizin taleplerini, teknolojik gelişmeler ve “önce güven” ilkemiz doğrultusunda faaliyetlerimizi artırarak sürdürecektir" diye konuştu.

ZAMANINDA TESLİM

samsun haber
Galip Mühendislik, Tekkeköy-Kutlukent’te bulunan firma merkezinin yanı sıra, 5 bin metrekarelik depo, Samsun Kutlukent Şubesi, Samsun Bulvar Şubesi, Ankara Ostim Şubesi ve Trabzon-Rize-Erzurum satış temsilcileri ile hizmet veriyor. Firma ayrıca güçlü dağıtım servisleri  ile müşterilerin siparişlerini zamanında adreslerine teslim ediyor. 

20 YILLIK PERSONELE PLAKET
Galip Mühendislik'in 30'uncu yıl gecesinde 2019 yılında yapmış oldukları çalışmalarla fark yaratan çalışanlara ve şirkette 20. yılını tamamlayan personle plaketleri takdim edildi.  Plaket töreninin ardından 30. yıl pastamız kesildi.
 

Yorumlar (0)