banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Fuat Köktaş: Özlem son buldu!

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olmasını, "İlk günkü aşk ve heyecanla, özlemler vuslat buldu" sözleriyle değerlendirdi.

Samsun Haber 02.05.2017, 18:16
383
Fuat Köktaş: Özlem son buldu!

Samsun Haber - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen töreni ile AK Parti'ye yeniden üye oldu. 
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, dünyanın ve Türkiye'nin yeniden tarihi bir gün yaşadığını söyleyerek, "Sayın Cumhurbaşkanımız, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yuvam, sevdam ve aşkım dediği AK Parti'ye üye olarak geri döndü. Hayırlı Uğurlu olsun" dedi. 

DAHA ÇOK YATIRIM, ÜRETİM, İSTİHDAM!
16 Nisan'da yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylamasının ilk maddesinin böylece gerçekleşmiş olduğuna dikkati çeken Fuuat Köktaş, ayrıca şu ifadeleri kullandı:

"21 Mayıs'ta yapacağımız olağanüstü kongreyle de Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tek aday gösterilecek ve genel başkanımız olacaktır. Bununla birlikte artık siyasette çift başlılık ortadan kalkacak, daha hızlı, daha etkin kararlar alınmasının önü açılacaktır. 2019'a giden bu süreçte, önce belediye başkanlık seçimleri, sonra Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri yapılacağından herkesin daha dikkatli, daha etkin, daha koordine olmuş bir çalışmayı yapacağını umuyorum.Şehirlerimize ve ülkemize yapacağımız hizmetleri arttırılması için daha çok çalışmaya, daha çok yatırıma, daha çok üretime, daha çok istihdama ihtiyacımız vardır. Sürecin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum." 

Yorumlar (0)