banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Fuat Köktaş: O ittifakı HDP destekliyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Onların içinde olduğu kirli ittifakları aziz milletimiz çok iyi biliyor ve görüyor. Açık açık terör örgütünün propagandasını yapan HDP bu ittifak için güçlü olduğu başka illerde adayını geri çekiyor ya da yayınladıkları videolar ve basın açıklamalarıyla açık açık destek verdiğini söylüyor" dedi

SAMSUN HABER 16.03.2019, 15:35 16.03.2019, 15:39
Fuat Köktaş: O ittifakı HDP destekliyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını İlkadım İlçesi'nde sürdürdü. Sabah kahvaltısında Mecidiye esnafı ve Samsun Kasaplar Odası yönetimi ve üyeleri ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, İlkadım İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde vatandaşlarla buluştu. 

31 MART'IN MÜJDELEYİCİSİ
Fevzi Çakmak Mahallesi'nde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katılan Milletvekili Köktaş, yağan yağmur altında Cumhur İttifakı'nın adaylarına destek çıkan mahalle s

HDP AÇIK AÇIK DESTEK VERİYOR
Cumhur İttifakı'nın bayrağını, milletini, vatanını, ezanını seven kadrolardan oluşmuş kutlu bir ittifak olduğunu ifade eden Köktaş, "Cumhur İttifakı'nın ruhu 15 Temmuz hain darbe gecesine uzanır. Peki Cumhur İttifakı'nın karşısında kimler var? Adı millet olan fakat içinde millet olmayan zillet ittifakı, illet ittifakı var. Onların içinde olduğu kirli ittifakları aziz milletimiz çok iyi biliyor ve görüyor. Açık açık terör örgütünün propagandasını yapan HDP bu ittifak için güçlü olduğu başka illerde adayını geri çekiyor ya da yayınladıkları videolar ve basın açıklamalarıyla açık açık destek verdiğini söylüyor. Milletimiz bölücü terör örgütünün desteklediği kişilere oy verir mi? "Mevzu vatansa, gerisi teferruattır" diyen aziz milletimiz vermez tabi ki" diye konuştu.

ZİGZAG YAPANLARLA MESAJ
AK Parti Semsun Milletvekili Fuat Köktaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Sizler her zaman size yakışanı yaptınız. Devletten, milleten yana duruşunuzu ortaya koydunuz, inşallah AK Parti'ye ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerimizle omuz omuza, sırt sırta, kol kola 31 Mart'tan sonra da pazara kadar değil mezara kadar birlikte yürüyeceğiz. Sizlerin bu dik duruşunuz, zig zag çizenlere, yalpa yapanlara en büyük mesajdır. Sizleri kutluyorum, Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin. Cumhur İttifakı'yla bugüne kadar yaptığımız başarılı çalışmaları 31 Mart'a kadar sürdüreceğiz. Cumhur İttifakı'nın adaylarına en güçlü şekilde desteği sağlayacağız. Milliyetçi Hareket Partimizin çok değerli kadrolarıyla, AK Partimizin çok kıymetli kadrolarıyla milletimizi, ülkemizi kalkındırmaya, hizmet etmeye, başarılı çalışmalar yapmaya inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz."


 

Yorumlar (0)