banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Fuat Köktaş, Erhan Usta'ya sordu

Bağımsız aday Erhan Usta'yı eleştiren AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Bağımsız bir aday çıkmış, Samsun için bir şeyler söylüyor, proje anlatıyor. Sen bana bu şehir için bir tane dikili ağacını veya çaktığın bir çiviyi göster. Senden özür dilemeyen namerttir" dedi

SAMSUN HABER 22.03.2019, 12:34 22.03.2019, 12:41
Fuat Köktaş, Erhan Usta'ya sordu

Atakum'da düzenlenen Cumhuriyet Mahallesi açık hava toplantısında konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta'ya sert çıktı. Köktaş, "Samsun için tek bir çivi çakmayanlar şimdi ortaya çıkıp, Samsun’u yönetmeye talip oluyor" dedi.  

ÖZÜR DİLEMEYEN NAMERTTİR
Samsun'un kimsenin egosunu tatmin edeceği bir şehir olmadığını dile getiren Köktaş, "Erhan Usta, yıllardır bizim iktidarımız döneminde Devlet Planlama Teşkilatı’nda bürokratlık yaptı. Bu şehrin her noktasında neler yapıldı, nasıl yapıldı bilirim. Bana ya da milletvekillerimizin birine Samsun ile ilgili proje mi söyledin? Samsun ile ilgili bir projeyi devlet planlamaya mı aldırdın? Bana bir tane dikili ağacını, çaktığın çiviyi göster özür dilemeyen namerttir.  Öyle kuru kuruya siyaset yok. Samsun'u sahipsiz mi zannediyorsunuz? Samsun, kimsenin egosunu tatmin edeceği bir şehir değil. Samsun; kurtuluş meşalasenin yandığı, Karadenizin başkenti ve Türkiye'ye medeniyet anlamında önemli mesajlar veren bir şehirdir" diye konuştu.

Haber: Dilber BAHADIR 

Yorumlar (2)
Murat ÇİMEN 6 ay önce
Meclis çalışmalarını, tv ve sosyal medyadan takip ettiğim Bağımsız aday Erhan USTA’nın Samsun için verdiği önergelerin diğer Samsun Milletvekilleri tarafından red edildiğine şahit oldum.
Kenan karaman 6 ay önce
Usta diye yazılır adam.diye okunur
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Eylül 2019
İmsak 04:43
Güneş 06:09
Öğle 12:34
İkindi 16:04
Akşam 18:50
Yatsı 20:11