banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Fuat Köktaş: En sert tokadı sandıkta vuralım

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Bu seçim bekası seçimi değildir' diyenlere, 31 Mart'ta en sert tokadı sandıkta vuralım" dedi

SAMSUN HABER 06.03.2019, 13:19 06.03.2019, 15:52
Fuat Köktaş: En sert tokadı sandıkta vuralım

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, seçim çalışmalarını Tekkeköy'de sürdürdü. Millet İttifakı'nı eleştiren Köktaş, "Bu seçim bekası seçimi değildir' diyenlere, 31 Mart'ta en sert tokadı sandıkta vuralım. Bu iş büyük iş. Kaybedildiğinde sevinecek olanlar ortada" diye konuştu.

31 MART KRİTİK
Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikaları ziyaret eden Köktaş, çalışan personel ile bir araya gelerek öğle yemeği yedi, sohbet etti. Ev toplantıları da yapan Köktaş, Balcalı, Çay ve Yavuzlar mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Tekkeköy İlçe SKM'nin açılışına da katılan Köktaş, programlarında 31 Mart'ın öneminden söz ederek Cumhur İttifakı belediye başkan adaylarına destek istedi.

SES CHP'DEN GELİYOR
31 Mart'ın yerel seçim şartlarından uzaklaştığını ifade eden Köktaş, "Kutlu bir birliktelik olan Cumhur İttifakı; beraberlik içinde omuz omuza hereket ederken, karşı tarafın ittifakına bakıyoruz. Adı Millet İttifakı ama içinde millet olmayan bir anlayış var. Ülkemizden asla vatan haini çıkmaz. 'Mesele vatansa gerisi teferruattır' diyen ve düğüne gider gibi ölüme giden yiğit insanlar çıkar, yiğit bacılar çıkar. Ondan hiç şüphem yok. Ama ittifaka bakıyoruz. Biz hükümet olarak terör örgütlerinin üzerine gittikçe, inlerini dağıttıkça merkezlerini parçaladıkça silahlarına el koydukça kısacası kafalarına bastıkça ses CHP’den çıkmaya başlıyor" dedi.

MAZLUMLAR MUTLU OLACAK
"HDP'nin, 'Gücümüzü Kandil'den alıyoruz' demelerine alıştık" ifadelerine yer veren  Köktaş, "Tabanını tamamen tenzih ederek söylüyorum ama onların değirmenine su taşıyan bir siyasi partimiz daha var. Bunu vatandaşımız çok iyi biliyor. Oyun büyük, oyunu görelim ve bize 'Bu seçim bekası seçimi değildir' diyenlere, 31 Mart'ta en sert tokadı sandıkta vuralım. Bu iş büyük iş. Kaybedildiğinde sevinecek olanlar ortada. Kandili var, Pensilvanya var, bunun gibi birçok yer var. Ama kazanılınca mutlu olacaklar da var. Türkiye’de vatanperver insanlar. Filistin mutlu olacak. Mazlum coğrafya mutlu olacak. Bunu sakın unutmayalım" diye konuştu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!