banner1361

banner1496

banner1499

banner1334

Fuat Köktaş: Beka meselesini gençlere anlatın

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "31 Mart seçimi ülkemiz açısından bir beka meselesine dönüşmüştür. Bunun için özellikle bu seçimde ilk defa oy kullanacak gençlerimize bu durumu iyi anlatmamız gerekiyor" dedi

SAMSUN HABER 30.01.2019, 14:41
311
Fuat Köktaş: Beka meselesini gençlere anlatın
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden'i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Çarşamba Belediye Başkan Adayı Halit Doğan ve teşkilat üyeleri de katıldı.


Teşkilat üyelerine, özellikle gençlere 31 Mart seçiminin ülkemiz açısından çok önemli olduğunun anlatılması gerektiğini belirten Milletvekili Köktaş, "AK Parti'nin kurulduğu dönemde doğan çocuklar 31 Mart yerel seçimlerinde oy kullanacak. Bugün gençlerimiz eski Türkiye'yi, yasakların, darbelerin IMF'ye borçlu olan Türkiye'yi bilmiyor. Onlara o eski Türkiye'yi teşkilatlar olarak iyi anlatacağız. İyi anlatmazsak yarın bilmeden bir yanlış karar verir. Bunun vebali onlarda değil, bizde olur. Onun için keşke dememek için, iş işten geçmeden anlatacağız. Geçtikten sonra, keşke dersek, 5 yıl geçmiş olur" dedi.

ÇARŞAMBA'YA BÜYÜK HİZMETLER YAPILDI
Köktaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Çarşamba Belediyesi 28 Mart 2004 tarihinde AK belediyecilik anlayışı ile yönetilmeye başlandı. O günkü Çarşamba ile bugünkü Çarşamba'nın arasındaki farka şöyle bir bakalım. O günü bilenler o fotoğrafı şöyle gözünün önüne getirsin. Göl Restoran Tesisleri'nin olduğu alanı da düşünün, çöp dağların olduğu yanında atların koşturduğu bölgeydi. Şimdiki Çarşamba'ya bakalım. Çevre düzenlemesiyle, sosyal tesisleriyle, köprüleriyle, aldığı diğer büyük hizmetlerle yaşanabilir bir ilçe oldu Çarşambamız. Bunları bugüne kadar sizlerle, milletimiz desteği ile yapıldı. Eksikler olabilir, inşallah onları da yine aynı anlayış içinde milletimizle el ele yapacağız."

Yorumlar (2)
Açık Mektup 2 yıl önce
Canik Başarı Üniversitesini kurarken hangi bekaya hizmet ediyordu , Sn Köktaş ! ?
Ismail kucuk 2 yıl önce
Sayinvekilime sesleniyorum kredi kart borclarini yapilandirmaya gittiniz durumu iyi olanlara yaradi takibe dusenler ne getirdiniz birde bir borctan dolayi arabamizi icfadairesi bagladi 4 yil oldu satin paranizi alin diyoruz satmiyorlar bunun bir suresi olmasi gerekir atandas olarak eziliyoru bir duzenleme gelmesi gerekir
26°
az bulutlu
Namaz Vakti 12 Ağustos 2020
İmsak 03:55
Güneş 05:34
Öğle 12:45
İkindi 16:35
Akşam 19:46
Yatsı 21:18