banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Fuat Köktaş: 31 Mart mesaj olacak

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "31 Mart inşallah milletimizle birlikte dünyanın tüm mazlum halkları için verilmiş gür bir mesaj olacak" dedi

SAMSUN HABER 03.03.2019, 11:11
Fuat Köktaş: 31 Mart mesaj olacak

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını Canik ve İlkadım İlçelerinde sürdürdü. Partisinin Seçim Koordinasyon Merkezleri açılışlarına katılan Milletvekili Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün saat 16:00’da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Samsunluları davet etti. 

SAMSUN BAĞRINA BASACAK
Samsun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gösterdiği yoğun ilgi, sevgi ve desteğini oluşturduğu kalabalıklarıyla her zaman gösterdiğini dile getiren Milletvekili Köktaş, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Samsunluların gösterdiği bu desteği bazı konuşmalarında dile getirmiştir. 3 Mart Pazar günü saat 16:00’da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı mitinge de kadını, erkeği, genci, yaşlısı tüm hemşehrilerimiz yine en yüksek katılımı göstererek, heyecan ve coşkuyla bağrına basacak, aynı desteği sağlayacaklarına inanıyorum. Bu anlamda şahsım olarak bir kez daha Samsunlu hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyorum" dedi. 

YİNE GÜR BİR SES VERİN
Ülke üzerinde kurulan oyunları bozmak için 31 Mart'ta yine büyük bir destek beklediklerini dile getiren Milletvekili Köktaş, "Ülkemiz için, geleceğimiz için, daha aydınlık, daha müreffeh yarınlar için 31 Mart'ta bir kez daha aziz milletimizin desteğini bekliyoruz. Oynanan oyunları milletimiz çok iyi biliyor. Bunun için kurulan kirli ittifakları çok iyi görüyor. Bunları anlatmaya gerek yok. Hiç bir zaman araya gelmez dediğiniz partiler biraraya geliyor. Bazı illerde adayını geri çekiyor. Cumhur ittifakı ise bu ülkenin bekası için kurulan bir ittifaktır. Bu anlamda 31 Mart'ta Samsunumuzun ve tüm ilçelerimizin iradesine, kendisine hizmet eden kadrolarına sahip çıkmasını canı gönülden istiyoruz. 31 Mart inşallah büyük ve güçlü Türkiye'nin habercisi, gönül belediyeciliğinin müjdeleyicisi olacak. 31 Mart inşallah milletimizle birlikte dünyanın tüm mazlum halkları için verilmiş gür bir mesaj olacak" diyerek sözlerine son verdi.

Yorumlar (0)
18°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09