banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Fevzi Apaydın: Terminal projesi sorunu çözer

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in yeni minibüs terminali projesinin büyük önem taşıdığını belirterek, "Proje ile birçok sorun çözülür" dedi

SAMSUN HABER 06.03.2019, 09:59
Fevzi Apaydın: Terminal projesi sorunu çözer
banner1343

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in yeni minibüs terminali projesinin birçok sorunu çözeceğini ifade etti.

DİSİPLİN İÇERİSİNDE OLMALI
Samsun Medya Grubu’na (SMG) özel açıklamalarda bulunan Apaydın, proje uygulamasında şoför esnafıyla bir araya gelinmesi gerektiğini dile getirerek, "Biz de ilçelerden gelen o araçların, şehre girmesini isteriz. Fakat bu öyle bir disiplin içerisinde olmalı ki şehir o trafiği kaldırabilmeli. Bizim kaybımız; mevzuatı yapanla, mevzuatta olan insanların bir araya gelmeyişi. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız böyle bir projeyi uygulamaya koyarsa ve bu esnafla da bir araya gelirse çözülmeyecek bir problem kalmaz” dedi.

SIKINTILARIMIZI ÇÖZER
Önceki dönem belediye başkanlarının esnafı hüsrana uğrattığını dile getiren Başkan Apaydın, "Bundan önceki belediye başkanlarımızı çok büyük oyla göreve getirdik ama bizi hüsrana uğrattılar. Biz, ‘Elektriğimizi ucuz verin, yolumuzu yapın, suyumuzda iskonto yapın, vergilerimizi almayın’ diye bir şey demiyoruz. Esnaf ve sanatkar kazandığının vergisini elbette ödeyecek. Biz bundan gocunmuyoruz ama kazanamıyoruz. Kazandırmanın yolu var. Hem daha fazla hizmet alabilirler hem de bu esnaf ve sanatkar ne devletine ne de idarecisine küskün olur. Biz bu durumda bile küs kalmadık. 'Mustafa Demir, Büyükşehir Belediye Başkanı olursa sıkıntılarımızı çözer' diyoruz. Çünkü biz bu siyasetin temelinde varız. Taşıyız, toprağıyız. Çözülmeyecek hiçbir konu yoktur. Samsunlu esnaf ve sanatkarın çözüme yönelik kültür var" şeklinde konuştu. 

Haber:Hande ONAT, Uğur ATICI

Yorumlar (0)
18°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09