Hilas Otel

Çelik İnşaat

EXE Medya ailesi, iftarda buluştu

Samsun'da medyanın güçlü kuruluşlarını bünyesinde barındıran EXE Medya grubu çalışanları, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yönetim kurulu üyeleri de katıldı

EXE Medya ailesi, iftarda buluştu

Samsun Canlı Haber, samsungazetesi.com ve Samsun Gazetesi'ni bünyesinde barındıran EXE Medya Grubu, düzenlediği iftar yemeği etkinliğinde çalışanlarını bir araya getirdi.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen olağan kongrede yönetime gelen Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin de katıldığı iftar yemeği programı, Sefa Tepe Restoran'da gerçekleştirildi. Ramazan ayının manevi ortamında bir arada olmanın mutluluğunu yaşayan EXE Medya çalışanları, böylece birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.

ERDAL BOZKURT'TAN TEŞEKKÜR
Yemek sonrası bir açıklamada bulunan EXE Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt, "Samsun'un en hızlı büyüyen, gelişen ve kamuoyu tarafından kabul gören basın yayın kuruluşlarını bünyesinde barındıran grubumuz çalışanlarıyla bu akşam birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Katılımlarından dolayı değerli çalışanlarımıza ve bu akşam aramızda bulunan 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin çok değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER