banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Evlilik yolunda ilk adım... Samsun'da muhteşem nişan

banner1357

Samsun Haber: Samsunlu genç bilgisayar programcısı Murat Ulusoy, Comdata çalışanlarından Gizem Güneren ile aile arasında düzenlenene törenle evlilik yolunda ilk adımı attı

SAMSUN HABER 30.01.2018, 10:20 30.01.2018, 11:50
Evlilik yolunda ilk adım... Samsun'da muhteşem nişan
banner1353
banner1375

Samsun Haber - Samsunlu İbrahim-Asime Ulusoy çiftinin oğulları, Samsun Gazetesi Görsel Yönetmeni Seyhan Ulusoy Demir’in kardeşi Murat Ulusoy, Metin Güneren ile Nermin Güner’in kızları Gizem Güneren ile ömür boyu mutluluk yolunda ilk adımı attı.

GENÇ ÇİFTE NASİHATLER
Önceki gün aile bireyleri arasında düzenlenen törende genç çiftin yüzüklerini baba İbrahim Ulusoy taktı. Baba Ulusoy, “Evlilik kararı almak kolay, yürütmek ise büyük bir özveridir. Önemli olan saygı ve sevgiyi yitirmemektir. Rabbim utandırmasın, her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun. 3 kızım vardı, bir kızım daha oldu” dedi. 


 
AİLE BÜYÜKLERİNE TEŞEKKÜR
Murat Ulusoy ile Gizem Güneren ise aile büyüklerine, mutlu günlerinde yanlarında oldukları ve onlara destek verdikleri için teşekkür etti. Genç çift, "Hayatımızın en mutlu anlarından birini yaşadık. Bizimle bu heyecanı paylaştıkları için büyüklerimize minnetarız. Onların verdiği moral ve güçle geleceğe dair planlarımızı şekillendiriyoruz" dediler.

Haber: Mustafa İNAN

Yorumlar (0)