banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Eslem ile Furkan'ın mutlu günü

banner1357

Demirören Holding İş Geliştirme Direktörü Ahmed Furkan Gül ile Dr. Eslem Öztürk, yaşamlarını muhteşem bir nikah töreniyle birleştirdi. İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın da katıldığı ve gelin ile damadın nikah şahitliğini yaptığı ilk törenin ardından, Samsun'da ikinci bir tören düzenlendi.

SAMSUN HABER 22.09.2019, 09:55
Eslem ile Furkan'ın mutlu günü
banner1353
banner1375

Samsun'da Adeka İlaç Fabrikası fabrika Direkötörü Adem Gül ve Fatma Gül çiftinin Demirören Holding'te İş Geliştirme Direktörü olan oğulları Ahmed Furkan ile Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve  Gülşen Öztürk çiftinin doktor kızları Eslem, hayatını birleştirdi. İlkadım İlçesi'ndeki Niyazi Kesim Restoran'da düzenlenen nikaha çok sayıda davetli katıldı. 

ERDOĞAN DA KATILDI 
İstanbul'da görevlerini yürüten genç çiftin ilk törenleri geçen hafta Cumartesi günü Sepetçiler Kasrın'da oldukça büyük bir katılımla gerçekleşmişti. Törene,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan,Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak katılmışlardı. 

Ortak arkadaşları sayesinde tanışan ve arkadaşlıklarını nikah masasına taşıyan genç çift, Samsun'daki Niyazi Kesim Restoran'da düzenlenen törenle dünya evine girdi. Gül ve Öztürk aileleri, çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı törende kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti. 

Haber ve Fotoğraflar: Emir Dursun AKAR 

Yorumlar (0)