banner1365

banner1345

Eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'dan veda mesajı

banner1357

Açıklanan yeni kabinede yer almayan Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, twitter üzerinden veda etti

SAMSUN HABER 10.07.2018, 12:31 Merve İlhan
Eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'dan veda mesajı
banner1353

Yeni kabine yeni Sağlık Bakanı olarak Dr. Fahrettin Koca atandı. Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'da twitter üzerinden veda etti. Eski Bakan Demircan, twitter üzerinden görev yaptığı süre boyunca yanında yer alan çalışma arkadaşlarına ve başbakan, cumhurbaşkanına teşekkürlerini ileterek görevine veda etti. 

SAĞLIK CAMİASINA TEŞEKKÜR
Ahmet Demircan'ın twitter üzerinden paylaşımları şu şekilde oldu:

"65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nde Sağlık Bakanı olarak görev yapmanın bahtiyarlığı ve bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için bütün gücümle gayret etmenin vicdani rahatlığı içinde bayrağı devrediyorum. Bu görevi yerine getirirken yakın desteklerini hissettiğim ve fedakarlıklarına şahit olduğum yakın mesai arkadaşlarıma, sağlık camiası mensuplarına teşekkür ediyor, her bir ferdini saygıyla selamlıyorum. Teveccüh gösterip Sağlık Bakanlığı görevini şahsıma tevdi eden başta Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve iradesiyle arkamızda durup bize güç veren aziz milletimize de en derin saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Yeni dönemin ilk kabinesi ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. 2023 hedefleri yolunda Bakanlar Kurulu’nda görev alan arkadaşlarımıza üstün başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun."

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 24 Ekim 2019
İmsak 05:23
Güneş 06:49
Öğle 12:24
İkindi 15:20
Akşam 17:49
Yatsı 19:09