banner1313

banner1300

banner1334

Erhan Usta'dan mitinge davet 

Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Samsun Medya Grubu'na yaptığı özel açıklamada, 23 Mart günü Cumhuriyet Meydanı'ndan miting yapacağını ifade ederek, tüm Samsunluları davet etti

SAMSUN HABER 14.03.2019, 12:49 14.03.2019, 14:16

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Samsun Medya Grubu'nu ziyaret etti. Ziyarette Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun ile bir süre görüşen Usta, bilgi alışverişinde bulundu.

OLUMLU TEPKİLER ALIYORUZ
Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Usta, "Seçimler bizim açımızdan gayet güzel gidiyor. Hem Samsun merkezine hem ilçelerinde hem de kırsal alanlarda oldukça hoş karşılanıyor, güzel geri bildirimler alıyoruz. En güzel yanı ise vatandaşın sıcak davranması" dedi.  

SAMSUN İLERİYE TAŞINACAK
Büyükşehir Belediye başkanı olması durumunda hayata geçireceği projeleri anlatan Usta, "Bizim projelerimizde betonlaşma yok. Biz çizgi filmlerle, sunumlar da yapmadık.  Gerçekçi Samsun'u ileriye taşıyacak ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik projelerimiz var. Tarıma dayalı sanayinin arttırılmasını, medikal sektörle bilim ve teknoloji kampüsü kurulması ve engelsiz bir yaşam ve kadınlarımızın önünün açacak, akıllı şehir uygulamaları ve tasarruf ile ilgili projelerimiz var. İnanıyorum ki bu projeler Samsun'u ileriye taşıyacak. Yani biz yıkma ve rant üzerinden siyaset yapmıyoruz. Eğer bir rant olacaksa o rantı da milletimiz uygulayacak"  şeklinde konuştu.

USTA'DAN MİTİNGE DAVET 
Kendilerine olan desteğin her zaman artacağına olan inancının tam olduğunu ifade eden Usta, "Vatandaşımız bize destek olmaya devam etsin. Sandık başında da müşahitlerimiz milletimizin sahip çıkmasını istiyoruz. Oy pusulasında da bir sorunumuz var. Oy pusulasında da partilere bir sütun ayrılmışken bize yarım sütun ayrıldı. Vatandaşlarımız oy kullanırken Erhan Usta'nın üstündeki yuvarlağa oy kullanmaları gerekiyor. Aksi takdirde geçersiz sayılabilir. Ayrıca 23 Mart günü Cumhuriyet Meydanı'nda saat 16:00'da miting yapacağız. Tüm hemşerilerimizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber: Dilber BAHADIR-Uğur ATICI

Yorumlar (0)