banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Erhan Usta'ya ilgi büyük

banner1357

Bağımsız Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Karadeniz Kitap Fuarına katıldı.

SAMSUN HABER 18.02.2019, 12:41
Erhan Usta'ya ilgi büyük
banner1353
banner1375

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde 5.'si düzenlenen Karadeniz Kitap Fuarı düzenleniyor. Fuara katılan Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta ile fotoğraf çekinmek isteyen vatandaşlar sıraya girdi.


Fuar ziyaretinin ardından İlkadım Anadolu Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katılan Usta, "Bizim seçeceğimiz kişiler cok kolay ulaşabileceğimiz, bizi anlayan, dokunabileceğimiz, geçmişte yaptıklarıyla gelecekte ne yapabileceğini tahmin edebileceğimiz içimizden biri olan kişiler olması lazım. Bizi anlamayan, bize yabancı olan, geçmişte bizim için hiç bir şey yapmamış kişileri bir genel seçim havasında seçmenin hiç birimize bir faydası olmayacaktır" dedi.

Seçimlerde adil bir yönetim sergileyeceklerini belirten Usta, "Ben size adalet vaat ediyorum. Benim tepemde hiç bir siyasi parti olmayacağı için partililerin işlerini yaptırması konusunda kimsenin baskısı olmayacak. Biz 'vicdanımız ve adalet' duygumuzla hareket edeceğiz, hak edene hakkını vereceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (0)