Hilas Otel

Çelik İnşaat

Erhan Usta: Samsun sürekli geri gidiyor

Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "Samsun'un mükemmel bir stratejik konumu, verimli ovaları, turizm potansiyeli var fakat buna rağmen Samsun sürekli geri gidiyor" dedi

Erhan Usta: Samsun sürekli geri gidiyor

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "Samsun'un mükemmel bir stratejik konumu, verimli ovaları, turizm potansiyeli var fakat buna rağmen Samsun sürekli geri gidiyor" diye konuştu.

KAYITSIZ KALAMADIM
Kimola Kafe'de Giray Şen'in düzenlediği kahvaltıda esnaflarla bir araya gelen Usta, "Samsun'un mükemmel bir stratejik konumu, verimli ovaları, turizm potansiyeli var fakat buna rağmen Samsun sürekli geri gidiyor. İşte aday olmamızın temel nedeni, Samsun'un bu geri gidişini durdurmaktır. Samsun ekonomisinin sürekli geriye gidişine kayıtsız kalmamak için, kendi siyasi tecrübelerimi ve birikimimi Samsun'a katmak için aday oldum" ifadelerine yer verdi.

SP'Yİ ZİYARET ETTİ
Büyükşehire aday olan bütün parti adaylarını ziyaret edeceğini daha önceden yaptığı konuşmada belirten Usta, bu kapsamda Mustafa Demir'den sonra Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen ve SP Samsun İl başkanı Temel Armutçu'yu il binasında ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER