banner1320

Erhan Usta: Kimseye peşkeş çekmeyeceğiz

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "Kimseye peşkeş çekmeden, hep birlikte milletin menfaatini gerektiren çalışmalar yapacağız" dedi.

Erhan Usta: Kimseye peşkeş çekmeyeceğiz
banner1314

Seçim çalışmalarını sürdüren Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, İlkadım'da faaliyet gösteren, Nar Taneleri Anaokulu, Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde 4-6 yaş aralığındaki öğrencilerle bir araya geldi. Okulda çocukların sevgi seliyle karşılaşan Usta, ögrencilere çeşitli hediyeler vererek onların gönlünde taht kurdu. 


'MİLLETİN HİZMETKARI OLACAĞIM'
Okul ziyaretinin ardından akşam saatlerinde Atakum'a bağlı Akalan ve Çakırlar mahallesinde muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Usta, "Benim yönetim anlayışımda tarafları dinlemek vardır. Ben sizlerle ve alt belediyelerle ortak bir şekilde hareket ederek çözüm yolu ararım. Kimseye peşkeş çekmeden hep birlikte milletin menfaatini gerektiren çalışmalar yapacağız. Benim aklımda fikrimde hep Samsun var, 4 yıllık Milletvekili hayatımda Samsun'un bütün sorunlarını dile getiren tek Milletvekili ben oldum. Şimdi de Samsun'a daha faydalı olmak için Büyükşehir'e aday oldum. Göreceksiniz, milletin efendisi değil hizmetkarı olacağım" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300