banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Erhan Usta iddiaları yalanladı

banner1357

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "Fitneciler duysun, Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor. Bu fitneciler gene duysun, Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı. Kazandığımız için durmuyor bu fitnecilerin çenesi" dedi

SAMSUN HABER 17.03.2019, 10:29
Erhan Usta iddiaları yalanladı
banner1353
banner1375

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, adaylıktan çekileceği yolundaki iddiaları yalanladı. Bu iddiaları ortaya atanlara sert çıkan Ustu, "Bu fitneciler duysun, Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor. Bu fitneciler gene duysun, Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı" dedi. 

USTA, BU SEÇİMİ KAZANDI
Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Usta, Büyükoyumca Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Büyükoyumca Mahallesi'nde hemşehrilerine seslenen Usta, "Bu zamana kadar bu yarış centilmenlik içinde geçsin dedim. Her gittiğimiz yerde adaylar değil, Samsun için projeler yarışsın diye gırtlak patlattım. Biz kimseyi karalamadık. Ama diğer adaylar hergün bir karalama kampanyası yürütüyor. Her gittikleri yerde ortaya bir fitne atıyorlar. Neymiş Erhan Usta adaylıktan çekilecekmiş. Seçmenin Erhan Usta'ya güvenmemesi gerekiyormuş. Seçmen bu zamana kadar size güvendi de ne oldu? Beni tanıyan bilir. Benim hemşehrilerim beni bilir. Bu zamana kadar başaramayacağım hiç bir işin altına girmedim. Biz bu işin altına girdik. Bırakın adaylıktan çekilmeyi, biz bu seçimi alıp, bu işi de başaracağız. Bu fitneciler duysun, Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor. Bu fitneciler gene duysun, Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı. Kazandığımız için durmuyor bu fitnecilerin çenesi. 23 Mart günü saat 16:00'da buradaki hemşehrilerimizi de Büyük Samsun Mitingimize bekliyorum. Orada hep beraber göstereceğiz bu seçimi aldığımızı" dedi.

Yorumlar (0)