banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Erdoğan Tok müjdeyi verdi

banner1357

Anadolu Mahallesi'nde doğalgaz çalışmalarının başladığını hatırlatan İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, 4 mahalleye daha doğalgaz müjdesi verdi.

SAMSUN HABER 28.02.2019, 14:40 28.02.2019, 14:47
Erdoğan Tok müjdeyi verdi
banner1353
banner1375

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, yerel seçimler öncesi çalışmalarına devam ederken bir yandan da mevcut projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. 
Samsun Canlı Haber TV'ye özel açıklamalarda bulunan Başkan Tok; Fatih, Zeytinlik, Kadıköy ve Hastane mahallelerinin tamamına doğalgaz verileceğini ifade etti.

MALİYETİ BELEDİYE KARŞILAYACAK
Anadolu Mahallesi'nde başlanan doğalgaz çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Tok, "Süreç, birtakım yasal gerekçelerden dolayı gecikti ve vatandaşımız da mağduriyet yaşadı. Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin bir çalışma içerisinde olduğunu biliyoruz ama o da gecikti. Gecikmesinin neticesinde vatandaşlarımızın mağduriyeti söz konusu oldu. Vatandaşımız, 'Ya kentsel dönüşümünü yapın ya da bize doğalgazımızı verin' diyordu. Biz, şu anki duruma yönelik, meclis kararı alarak  uygulamaya geçtik. SAMGAZ yetkilileri, boruları döşedikten sonra kentsel dönüşüm olursa boruların taşınması ve kaldırılması için maliyet olacağını söyledi. Biz yine meclisten oybirliği ile karar alarak maliyet üstlendik" diye konuştu.

HAYIRLI OLSUN
Anadolu Mahallesi'nin mağduriyetini giderdiklerini ifade eden Tok, "Fatih, Zeytinlik ve Kadıköy mahallelerinin yanı sıra, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin güney bölümü de hizmetten yararlanacak. Hepsinin alt yapısını oluşturuyoruz. Halkımızın bu çağda bu konfordan istifade etmesini istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber: Mustafa TOGUR, Uğur ATICI
 
 

Yorumlar (0)