banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Erdoğan Tok: Doğumdan ölüme kadar hizmet!

banner1357

Samsun Haber: Samsun'da esnaf ve halk buluşmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz. Muradımız halkımızın gönlüne girmek” dedi.

SAMSUN HABER 19.12.2017, 14:18
Erdoğan Tok: Doğumdan ölüme kadar hizmet!
banner1353
banner1375

Samsun Haber - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ağabali Caddesi esnafını ziyaret etti. Yaptığı ziyaretlerde hem cadde esnafının hem de vatandaşın büyük ilgisi ve teveccühü ile karşılaşan Tok, “Bizim yerel yöneticilik anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır” dedi.

HİZMETTE VATANDAŞ ÖNCELİĞİ
Muradının gönüllere girmek, gönüller kazanmak olduğunu söyleyen Tok, “Belediyeciliği sadece rutin hizmetlerden ibaret görmeden, hayatınızın her alanında hizmet vermeyi başlıca amaç edindik. Yıllarca insanlarımızla iç içe olduğumuz için ilçemizde insan odaklı projelerimizi hayata geçiriyoruz. Fiziki, sosyal, kültürel alanlarla birlikte ilçemizin değişimi ve gelişimi yatırım yaptığımız projelerimizde hep ön planda vatandaşlarımız var. Herkesin derdine çözüm olabilecek projelerimizi yaparak İlkadım’ı vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz” şeklinde konuştu. 

DOĞUMDAN ÖLÜME KADAR HİZMET
“İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz” diyen Tok şunları söyledi: 

“Belediyecilik insanın doğumundan ölümüne kadar hizmet eden bir kurumdur. İnsan yaşamının hemen her safhasında mutlaka belediyecilik vardır. Tüm insanlarımızı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştayız. Halkımızın yerel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapan bir kurumuz. Bizim yerel yönetim anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır.”

Yorumlar (0)
banner1474
hafif yağmur
Namaz Vakti 22 Şubat 2020
İmsak 05:49
Güneş 07:14
Öğle 12:53
İkindi 15:52
Akşam 18:23
Yatsı 19:42