banner1320

Erdoğan Tok: Doğumdan ölüme kadar hizmet!

Samsun Haber: Samsun'da esnaf ve halk buluşmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz. Muradımız halkımızın gönlüne girmek” dedi.

Erdoğan Tok: Doğumdan ölüme kadar hizmet!
banner1314

Samsun Haber - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ağabali Caddesi esnafını ziyaret etti. Yaptığı ziyaretlerde hem cadde esnafının hem de vatandaşın büyük ilgisi ve teveccühü ile karşılaşan Tok, “Bizim yerel yöneticilik anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır” dedi.

HİZMETTE VATANDAŞ ÖNCELİĞİ
Muradının gönüllere girmek, gönüller kazanmak olduğunu söyleyen Tok, “Belediyeciliği sadece rutin hizmetlerden ibaret görmeden, hayatınızın her alanında hizmet vermeyi başlıca amaç edindik. Yıllarca insanlarımızla iç içe olduğumuz için ilçemizde insan odaklı projelerimizi hayata geçiriyoruz. Fiziki, sosyal, kültürel alanlarla birlikte ilçemizin değişimi ve gelişimi yatırım yaptığımız projelerimizde hep ön planda vatandaşlarımız var. Herkesin derdine çözüm olabilecek projelerimizi yaparak İlkadım’ı vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz” şeklinde konuştu. 

DOĞUMDAN ÖLÜME KADAR HİZMET
“İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz” diyen Tok şunları söyledi: 

“Belediyecilik insanın doğumundan ölümüne kadar hizmet eden bir kurumdur. İnsan yaşamının hemen her safhasında mutlaka belediyecilik vardır. Tüm insanlarımızı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştayız. Halkımızın yerel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapan bir kurumuz. Bizim yerel yönetim anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300