banner1320

Enver Sedat Tamgacı, Samulaş Genel Müdürü oldu

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.’de (SAMULAŞ) genel müdürlüğe, Kadir Gürkan’ın yerine Enver Sedat Tamgacı atandı. 

Enver Sedat Tamgacı, Samulaş Genel Müdürü oldu
banner1314

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşımacılık şirketi MOTAŞ’ın genel müdürü olarak görev yapan Samsunlu Enver Sedat Tamgacı, SAMULAŞ’ta genel müdür olarak görevlendirildi. Tamgacı, bugün öğlen saatlerinde görevi Gürkan’dan devraldı. 

Enver Sedat Tamgacı 
30 Mayıs 1974 yılında Samsun'da doğan ve evli olan Enver Sedat Tamgacı, Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra 1997 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde işe başladı. Ardından İstanbul Ulaşım A.Ş.’de yönetim geliştirme uzmanı olarak çalışan Tamgacı, 2009 yılından 2015 yılına kadar Kayseri A.Ş.’de işletme müdürü olarak, 2015'ten bu yana kadar da Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin toplu taşımacılık şirketi MOTAŞ’ın genel müdürü olarak görev yaptı. Meslek hayatında önemli işlere imza atan Enver Sedat Tamgacı, özellikle raylı ulaşım sektöründe birçok görevde yer aldı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 18:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çağlar Sarıhan
Çağlar Sarıhan - 3 ay Önce

Ringlere iyileştirme istiyoruz. Saatte 1 adet ring samsunda rezilliktir. Bazı ringler 15dakikada kalkarken R5 ringi rezidanslara saatte 1 gidiyor. Ayıp ayıp. Binen yok diyorlar. Binmez tabiki kimse saatte 1 olursa. Sen koy bak bakalım noluyor?

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300