Hilas Otel

Çelik İnşaat

Enis Düğün Salonu'nda gelenek sürüyor 

Enis Düğün Salonu işletmecileri Ender Çıkla ve İsmail Geçer, Ramazan ayında geleneksel hale getirdikleri iftar buluşmasını, 700 kişilik büyük salonda gerçekleştirdi

Enis Düğün Salonu'nda gelenek sürüyor 

Enis Düğün Salonu işletmecileri Ender Çıkla ve İsmail Geçer, geleneksel hale getirdiği iftar programının 4’üncüsünü Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve semazen gösterisiyle gerçekleştirdi.

YOĞUN KATILIM 
Enis Düğün Salonu işletmecileri Ender Çıkla ve İsmail Geçer, geleneksel hale getirdiği iftar programının 4’üncüsünü Enis Düğün Salonu’nun 700 kapasiteli büyük salonunda gerçekleştirdiler. Yoğun katılımın olduğu davette, Çıkla ve Geçer gelen misafirlerle tek tek ilgilendi. İftar programında Grup Bahar’ın Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahiler  ve semazen gösterileri davetlileri adeta büyüledi.

DAVETLİLERE TEŞEKKÜR
İftar programına KADEF Başkanı Bayram Erişkin, eski Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin, Elektrik-Elektronik ve Fotoğrafçılar Odası Başkanı Osman Saka ve yönetim kurulu üyeleri, birçok meclis üyesi ve işletme sahiplerinin dostları katıldı. Enis Düğün Salonu işletmecileri Ender Çıkla ve İsmail Geçer, iftar davetine katılanlara teşekkür ederek programı sonlandırdı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312