Hilas Otel

Çelik İnşaat

Devlet Bahçeli ve Meral Akşener Samsun'a geliyor...

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışı ve Milli Mücadele'yi başlatmasının 100. yılında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun dışında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de Samsun'a geleceği öğrenildi.

Devlet Bahçeli ve Meral Akşener Samsun'a geliyor...
banner1311

Samsun'da 19 Mayıs 1919'un 100. yılı kapsamında yapılacak etkinliklere siyaset ve sanat camiasında önemli isimler katılacak. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 19 Mayıs'ta Samsun'da olacağı öğrenilirken, ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun da 19 Mayıs günü Samsun'da olacağı bildirilmişti. 100. yıl etkinlikleri kapsamında, MHP lideri Bahçeli ile İYİ Parti lideri Akşener'in de Samsun'a geleceği öğrenildi.

Ülkü Ocakları'nın programı kapsamında

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Gençlik Kongresi ve Gençlik Şöleni'ne katılacağı bildirilirken, Bahçeli'nin kongrenin son gününde 19 Mayıs etkinliklerine katılacağı ifade edildi.

Demirtaş'ı da ziyaret edecek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ise, Genel İdare Kurulu'nu 19 Mayıs'ta Samsun'da toplayacağı, kurmaylarıyla birlikte İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaretin ardından, meydanda İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş tarafından hazırlanacak olan iftar programına katılacağı öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300