Hilas Otel

Çelik İnşaat

Devlet Bahçeli'den Samsun teşkilatına talimat!

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile buluştu. Bahçeli, Tekin'e, "Yerel seçimler için tüm hazırlıklarınızı yapın" talimatını verdi

Devlet Bahçeli'den Samsun teşkilatına talimat!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun teşkilatına, "Gelecek yıl yapılacak yerel seçimler için tüm altyapı hazırlıklarınızı tamamlayın, aday adayı belirleme sürecini hızlandırın" talimatını verdi.

'ADAY ADAYLARINI BELİRLEYİN...'
MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, parti genel merkezinde Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili olarak Samsun Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Taner Tekin, şunları söyledi:

"Genel başkanımız ve yardımcılarını ziyaret ederek yerel seçimlerle ilgili talimatlarını aldık. Bilindiği üzerine genel başkanımız yerel seçimler için bir ittifak çağrısında bulundu. Bu çağrı hükümet kanadından da soğuk karşılanmadı ve tartışılabilir bulundu. Genel başkanımız bize, 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile ilgili tüm hazırlıkların yapılması, Samsun'da tüm belediyelerde zafer kazanılacak şekilde iddialı bir çalışma yürütülmesi talimatını verdi. Genel Başkanımız ayrıca seçim altyapı çalışmalarını en kısa zamanda bitirmemizi, aday adaylarımızı belirlememizi de istedi."

İTTİFAK OLMAYACAKMIŞ GİBİ...
Taner Tekin ziyaret ve yerel seçimlerle ilgili olarak ayrıca, "MHP Samsun teşkilatı olarak geçmişte Samsun'da partimize ait başkanların yönettiği ilçelerde başta olmak üzere hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu hazırlıkları da ittifak olmayacak, seçimlere tek başına girecekmişiz gibi gerçekleştiriyoruz. İlerleyen süretçe bir ittifak söz konusu olursa liderimizin yeni talimatlarını bekleme durumunda olacak ve buna göre yeniden harekete geçeceğiz" açıklamasında bulundu.

SAMSUNLULARA SELAM GÖNDERDİ
Öte yandan Taner Tekin, ziyaret ile ilgili fotoğrafını sosyal medya hesabında, "Türk Dünyasının ve Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri Sayın Devlet BAHÇELİ önümüzdeki yerel seçimlerle ilgili talimatlarını ileterek Samsunlu Tüm Hemşehrilerimize selamlarını gönderdiler" notuyla paylaştı.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 16:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUHTAR ADAYI
MUHTAR ADAYI - 9 ay Önce

BELEDİYE SEÇİMLERİNDE AKPARTİ ,MHP İTTİFAKI OLACAKSA ,SAMSUN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN MHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ GURUP BAŞKAN SAYIN ERHAN USTANIN OLMASINI SAMSUN İÇİN İYİ OLACAĞINA İNANIYORUM.. DEVLET BEY OLUR VERİRSE ,CUMHURBAŞKANIMIZ KABUL EDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SAMSUNA SAYIN USTA ÇOK ŞEY KAZANDIRABİLİR.

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312